Betfan aplikacja na telefony – jak pobrać i obstawiać?

Betfan jest jednym z tych bukmacherów, którzy na polskim rynku cieszą się względnie dużym zainteresowaniem. Wynika to po części z jego przemyślanych akcji marketingowych, w każdą z których zaangażowany jest rozpoznawalny Mariusz Pudzianowski, ale i z jego podejścia do klienta, będącego – jak on sam to określa – „kumpelskim”. Jak owe podejście wygląda w przypadku jego aplikacji mobilnej? Czy tak podstawowa w dzisiejszych czasach rzecz została udostępniona przez niego w formie kompletnej i rzeczywiście użytecznej? Zapraszamy do jej przeglądu, skupiającego się na jej podstawowych zaletach, wadach oraz funkcjonalnościach, ale też opisującego proces jej użytkowania.

aplikacja mobilna betfan
Betfan aplikacja na telefony – jak pobrać i obstawiać?

Przegląd funkcjonalności aplikacji mobilnej Betfan

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan powstała z myślą o tym, by zaoferować swoim użytkownikom dokładnie to, co jego serwis główny, w wersji przystosowanej do urządzeń z mniejszym ekranem. Działa zarówno w środowisku tabletów, jak i telefonów. Wyposażona została w funkcje nie tylko dostosowane do urządzeń przenośnych, ale i takie, których nie można znaleźć w podstawowym interfejsie komputerowym warszawskiego operatora. Poniżej prezentujemy te, które zasługują na największą uwagę, a które jednocześnie najbardziej przydają się przy codziennym użytkowaniu apki.

Szybkie logowanie w aplikacji Betfan

Choć bukmacher Betfan w swojej aplikacji mobilnej pozwala na logowanie w klasyczny sposób, a zatem przy użyciu loginu i hasła, daje też możliwość błyskawicznego dostania się do swojego konta poprzez skorzystanie z czytnika linii papilarnych. Oczywiście najpierw musimy aplikację Betfan pobrać, robimy to bezpośrednio ze strony bukmachera www.betfan.pl. Jeśli nie mamy tam jeszcze konta to się rejestrujemy (kod promocyjny BETONLINE).

Aby móc to zrobić, musimy powiązać odcisk z aplikacją po pierwszym (lub dowolnym innym) zalogowaniu się.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Wyszukiwarka meczów

W aplikacji mobilnej bukmachera Betfan znalazło się miejsce dla wyszukiwarki, która pozwala w bardzo szybki sposób odnaleźć spotkanie, które ma się zamiar obstawiać. Wystarczy wpisać część nazwy jednej z drużyn biorących  w nim udział. Wyszukiwarka pozwala również odnajdywać zawodników, ligi oraz konkretne rozgrywki.

Błyskawiczne wpłaty i wypłaty

Za pośrednictwem aplikacji Betfan jesteśmy w stanie dokonywać depozytów na własne wirtualne saldo, sięgając przy tym po niemal dowolną formę płatności. Możemy skorzystać z pośredników pokroju Przelewy24, sięgnąć po kartę kredytową lub też system BLIK. Aplikacja wspiera również zlecanie wypłat – celem ich dokonania wystarczy wybrać odpowiednią opcję i czekać na zatwierdzenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Powiadomienia push

Podstawą w działaniu każdej bukmacherskiej aplikacji, w tym również i tej proponowanej przez firmę Betfan, są powiadomienia push. Informują nas one między innymi o:

  • najnowszych wydarzeniach w obstawianych przez nas spotkaniach – przydatne zwłaszcza w przypadku, w którym meczów nie jesteśmy w stanie śledzić na żywo, ale chcemy wiedzieć, co dzieje się z naszym zakładem;
  • nadchodzących spotkaniach w rozgrywkach, którymi jesteśmy zainteresowani – uniemożliwi nam to przegapienie wydarzenia, które moglibyśmy chcieć obstawić;
  • promocjach bukmacherskich, zwłaszcza takich dostosowanych do naszych nawyków związanych z obstawianiem.

Jak korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera Betfan?

Podstawą w korzystaniu z aplikacji mobilnej Betfan jest jej instalacja. W przypadku urządzeń z systemem iOS przebiega ona w prosty i bardzo intuicyjny sposób. Wymagane jest od nas znalezienie jej w obrębie sklepu App Store, a następnie podążanie za standardową i znaną z instalacji innego rodzaju oprogramowania w tym środowisku procedurą. Cały proces wygląda zgoła odmiennie w sytuacji, w której jesteśmy posiadaczami urządzenia z systemem Android. Wtedy tez najpierw musimy zmienić ustawienie w naszym telefonie czy tablecie (umożliwić instalację aplikacji z nieznanych źródeł, w zakładce ustawień związanych z bezpieczeństwem), a później pobrać i zainstalować aplikację z oficjalnej strony bukmachera (plik .apk).

Warto wiedzieć: jeżeli posiadamy urządzenie marki Huawei, aplikację możemy zainstalować z dedykowanego mu sklepu App Gallery.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Aby móc korzystać z aplikacji mobilnej, musimy posiadać własne konto u bukmachera Betfan. Założyć je możemy również z poziomu samej aplikacjiJeżeli jednak już kiedyś rejestrowaliśmy się u tego operatora (chociażby w jego serwisie głównym), możemy – a właściwie musimy – skorzystać z już posiadanego konta. Tuż po pierwszym zalogowaniu warto powiązać z aplikacją swój odcisk palca – usprawni to cały proces w przyszłości.

Kolejny krok to już dokonanie pierwszej wpłaty, a następnie znalezienie spotkania, które nas interesuje. Możemy wybrać dyscyplinę z menu po lewej stronie, albo też skorzystać z wyszukiwarki, która usprawni cały proces.

Zalety i wady aplikacji Betfan

  • Działa w pełni samodzielnie i nie wymaga od nas korzystania z głównego serwisu komputerowego bukmachera.
  • Za jej pośrednictwem możemy sięgać po pełną ofertę bukmachera – wliczając w to zakłady na wydarzenia specjalne (dostępne z poziomu zakładki „Rozrywka”), usługi dodatkowe (sporty wirtualne, gry karciane) i typowanie spotkań w formule „na żywo.
  • Nie umożliwia logowania się skanem twarzy – możemy za to sięgnąć po logowanie się czytnikiem linii papilarnych. Aplikacja mobilna Betfan działa jak złoto, duże brawa dla bukmachera za to.
  • Daje dostęp do ekskluzywnych dla niej funkcjonalności, w tym między innymi błyskawicznych powiadomień push.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Z jakimi systemami operacyjnymi współpracuje aplikacja mobilna firmy Betfan?

Z aplikacji mobilnej Betfan mogą korzystać użytkownicy urządzeń przenośnych z systemami Android oraz iOS. Ci pierwsi jednak w większości przypadków muszą skorzystać z niestandardowego sposobu na jej zainstalowanie. Najlepiej pobrać aplikację ze strony www.betfan.pl.

Czy aplikacja mobilna Betfan pozwala na obstawianie gier karcianych?

Tak – częścią oferty prezentowanej przez aplikację bukmachera Betfan są gry karciane TVbet. Za jej pośrednictwem można zarówno oglądać ich transmisje, jak i podejmować decyzje bukmacherskie ściśle z nimi związane. Obstawianie takich gier karcianych jak bakarat, blackjack czy poker online w aplikacji mobilnej Betfan ma wielu zwolenników.

Ile trzeba zapłacić za korzystanie z aplikacji Betfan?

Aplikacja firmy Betfan jest narzędziem w pełni darmowym. Aby móc przeglądać całą jej zawartość musimy tylko zarejestrować się w serwisie wspomnianego bukmachera. Założenie u niego konta również jest bezpłatne.

5 / 5. Ocen: 3

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna