Betgames kontra TVBet – porównanie najpopularniejszych dostawców gier karcianych

Gry karciane stanowią coraz popularniejszą i chętniej implementowaną przez polskich bukmacherów funkcjonalność. Nie bez powodu – wpływ na to ma bowiem ogromne zainteresowanie nimi typerów z naszym kraju. Działają w prosty, przypominający zakłady na sporty wirtualne sposób, w którym bukmacher zamieszcza na swoich łamach pochodzącą od podmiotów zewnętrznych transmisję przeprowadzanych na żywo symulacji rozdań, opatrując ją opcjami bukmacherskimi. My w tym poradniku przedstawimy dwóch najpopularniejszych dostawców tej usługi na rynku – Betgames oraz TVBet. Który z nich radzi sobie z zadaniem dostarczania tych symulacji najlepiej? Gdzie zagramy w jego gry?

tvbet vs betgames co lepsze
TVbet czy Betgames? Które gry karciane są lepsze?

Betgames – kompletny przegląd dostawcy gier karcianych

BetGames.TV (w Polsce upraszczany do nazwy Betgames) jest litewskim dostawcą transmisji gier karcianych, założonym w 2012 roku, oferującym dostęp do 10 różnych rodzajów gier. Jedyny polski bukmacher STS korzystający z jego usług wybrał trzy z nich: bakarat, wojnę oraz poker.

Betgames dba o to, aby oferowane przez niego transmisje gier były jak najbardziej profesjonalne, ale też nowoczesne – ich oprawa zawsze stoi na najwyższym poziomie, tworząc specyficzny klimat sprzyjający zakładom wzajemnym.

Których bukmacherów zaopatruje Betgames?

W chwili obecnej z transmisji rozdań gier karcianych oferowanych przez Betgames korzysta wyłącznie jeden bukmacher – liderujący na rynku Star-Typ Sport (STS), który daje dostęp do trzech wybranych gier karcianych z oferty tegoż dostawcy. Wyróżnia się bardzo atrakcyjnymi bonusami, z których środki można wykorzystać właśnie na legalne gry karciane, których w STS nie brakuje.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najważniejsze fakty na temat Betgames

 • 10 różnych gier w ofercie, z których 3 dostępne są u polskich bukmacherów (a tak właściwie u jednego, który korzysta z Betgames).
 • Dostępne polskie stoły, działające w określonych językach, zatrudniające rodzimych krupierów (i pozwalających na wchodzenie z nimi w interakcję).
 • Przyjemna dla oka oprawa graficzna, mająca za zadanie stworzyć przytulną atmosferę obstawiania w domu.
 • Dostępność 24 / 7 / 365, a zatem możliwość obstawiania w dowolnym czasie.
 • Rozdania trwające zaledwie kilka minut, zależnie od konkretnej gry.
 • Trzy gry na polskim rynku – bakarat, poker i wojna.

TVBet – przegląd dostawcy gier karcianych

TVBet do dostawca transmisji gier karcianych, który na rynku istnieje od 2016 roku, szybko się rozwijając i stale uatrakcyjniając swoją ofertę. Powstał na Cyprze, a obecnie jest wykorzystywany przez dwóch polskich operatorów. Ceniony jest za zapewnianie stabilności świadczonych przez siebie usług, które są u niego dostępne całą dobę, każdego dnia tygodnia. Firma wszystko prezentuje w nowoczesny sposób, dając dostęp do dziewięciu najpopularniejszych gier karcianych.

tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

Których bukmacherów zaopatruje TVBet?

Na ten moment dwóch polskich bukmacherów korzysta z usług TVBet, a każdy z nich robi to w dokładnie ten sam sposób (załączając transmisję w obrębie swojego serwisu internetowego i opatrując ją możliwością typowania). Mowa tutaj o:

 • forBET, który obecnie jako jedyny daje dostęp do akcji promocyjnej wyłącznie dla osób korzystających z usługi gier karcianych. Chodzi o cotygodniowy ranking obstawiających, nagradzający osoby, które na zakłady wydają najwięcej. Gry karciane w forBET dają też dostęp do obstawiania mobilnego (za pośrednictwem dedykowanej aplikacji), ale też szybkiego zarządzania własnym kątem. Opcje bukmacherskie serwuje błyskawicznie, co ze względu na charakter całej usługi ma ogromne znaczenie.
 • Betfan – mimo swojego niezbyt pokaźnego stażu, bardzo dobrze podchodzi do usługi gier karcianych, pozwalając na korzystanie ze środków promocyjnych w ich obrębie, ale też na korzystanie z oferty TVBet mobilnie, w obrębie jego aplikacji mobilnej. Usługę serwuje w sposób bardzo płynny i umożliwiający szybkie korzystanie z jej uroków.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najważniejsze fakty na temat TVBet

 • 9 różnych gier w ofercie, w tym dostęp do tych najpopularniejszych, znanych z każdego kasyna na świecie.
 • Brak polskich stołów – wszystkie gry są transmitowane w języku angielskim – posługuje się nim krupier, jednak interfejs został przetłumaczony na nasz rodzimy język.
 • Dostępność 24 / 7 / 365 – TVBet to dostawca stabilny i bezproblemowy, gwarantujący stałość swoich usług.
 • Najwyższej jakości oprawa graficzna, mająca za zadanie imitować prawdziwe kasyno.
 • Trzy gry na polskim rynku: poker, blackjack i wojna.

Który dostawca gier karcianych jest lepszy?

Obaj dostawcy gier karcianych, z których korzystają współcześnie polscy bukmacherzy prezentują najwyższy poziom swoich usług oraz dostęp do podobnej palety gier. Nie sposób narzekać na jakość i stabilność któregokolwiek z nich, choć z pewnością różnią się od siebie sposobem prezentacji, a w przypadku kilku gier również ich zasadami.

W wyborze decydujący powinien się więc okazać bukmacher, w obrębie którego korzystamy z usług któregoś z dostawców – to jego akcje promocyjne, bonusy na gry karciane, ale i opcje związane z zarządzaniem środkami finansowymi powinny definiować to, po którego dostawcę będziemy sięgali. Ważna może się tu okazać również wersja językowa – obecnie tylko Betgames daje dostęp do polskich stołów (ale tylko w wybranych grach), w których krupierka posługuje się naszym rodzimym językiem.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna