Blackjack u Polskich bukmacherów – TVBet, Betgames

Dzisiejszy rynek zmusił polskich bukmacherów do konkurowania na polach, o których wcześniej nawet nie myśleli. Już dawno porządnemu operatorowi przestało wystarczać proponowanie dostępu do typowania większości istniejących dyscyplin sportowych. Dziś nie dziwi obecność w ich ofercie bardziej innowacyjnych funkcji, usług i rozwiązań, których nie ma konkurencja, a które znacznie urozmaicają grę w obrębie jego serwisu internetowego. Jednym z tych najnowszych rozwiązań są gry karciane, coraz chętniej implementowane przez nich do oferty głównej. Wielu bukmacherów sięga w ich przypadku po ich najpopularniejszego dostawcę – TVBet. To na nim, ale i na grze w blackjacka skupimy się w tym poradniku.

zakłady na blackjack u bukmacherów
Blackjack w ofercie bukmacherów TVbet

Rola TVBet w obstawianiu blackjacka u polskich bukmacherów

Blackjack sam w sobie stanowi część nowej usługi gier karcianych, w ramach których obstawiamy właśnie karcianki, głównie takie znane z kasyn. Z góry musimy pamiętać, że w blackjacka tutaj nie gramy, a zaledwie oglądamy jego przebieg, typując go na bieżąco. Rola bukmachera jest tutaj więc prosta: wstawia on na łamy swojego serwisu internetowego transmisję blackjacka, opatrując ją stosownymi opcjami bukmacherskimi. Podobnie, jak w przypadku standardowego obstawiania w modelu na żywo, te są dynamiczne i dostosowują się do sytuacji aktualnie panującej na stole.

Bukmacher nie przeprowadza sam symulacji blackjacka (które, nota bene, zakładają udział prawdziwego krupiera – nie bazują na algorytmach komputerowych, jak chociażby sporty wirtualne), a czerpie je od podmiotu zewnętrznego (od niego zamieszczane są transmisje). Tym bardzo znanym, popularnym i jednym z najsolidniejszych jest TVBet. To ten podmiot odpowiedzialny jest za wszystko, co jest związane z samymi rozdaniami, bez bukmacherskiego ich aspektu, a zatem za:

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 • wyświetlanie wyniku każdego z rozdań na ekranie użytkownika,
 • obsługę krupierską rozdań, a zatem tłumaczenie, co się dzieje w symulacji (wszyscy gracze biorący w niej udział są „wirtualni”),
 • stabilność usługi audiowizualnej,
 • obsługę chatu pozwalającego na komunikowanie się między użytkownikami (ale i krupierem).

Obstawianie blackjacka w grach karcianych od TVBet

Aby móc typować blackjacka, należy założyć konto u wybranego przez nas bukmachera, a następnie zasilić je pierwszymi środkami – na obu tych etapach powinniśmy uważać, by jak najbardziej wykorzystać bonus powitalny, zwykle ściśle od nich uzależniony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Blackjack od TVBet bazuje na najbardziej znanych jego zasadach, z rozgrywką prowadzoną na żywo – wymaga więc od nas refleksu w korzystaniu z poszczególnych opcji bukmacherskich. Rozgrywka w blackjacku została podzielona na kilka etapów, przed każdym z których jesteśmy w stanie obstawiać zarówno wynik całego rozdania, jak i wygraną liczbą kart, punktami czy też obecnością „oczka” (21) lub przekroczeniem tejże wartości. Do etapów tych zaliczyć można:

 1. Przyznawanie po dwóch kart każdemu z graczy.
 2. W przypadku niespełnienia warunków zakończenia rozgrywki (o których mówimy poniżej), krupierka dobiera po jednej karcie dla każdego z graczy – kolejne tego typu etapy odbywają się do momentu, kiedy nie zostaną spełnione warunki lub do czasu, kiedy każdy z graczy ma na koncie po cztery karty.

Aby doszło do rozwiązania wybranego rozdania, a jednocześnie zamknięcia przez bukmachera typowania, musi zostać spełniony któryś z poniższych warunków:

 • posiadanie przez obu graczy liczbę punktów przekraczających 17 – wygra ten, któremu bliżej jest do 21;
 • przekroczenie przez któregoś z graczy liczby punktów 21 – oznacza to jego przegraną;
 • zdobycie dwóch asów w pierwszej rundzie – zapewnia automatyczną wygraną któregoś z graczy.

W blackjacku od TVBet możliwy jest remis, który również stanowi opcję dawaną przez bukmacherów.

Inne gry karciane TVBet w ofercie polskich bukmacherów

Choć TVBet udostępnia bukmacherom możliwość zaimplementowania u nich kilkudziesięciu różnych gier (za każdą zapewne liczy sobie osobno), w obecnej fazie rozwoju usługi u polskich operatorów ci oferują trzy najpopularniejsze. Mowa o:

 • wojnie, cechującej się bardzo prostymi zasadami i wartkim tempem rozgrywki;
 • blackjacku, który dokładniej opisujemy właśnie w tym poradniku;
 • pokerze, który uchodzi za najpopularniejszą grę karcianą na świecie.
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

Można śmiało przypuszczać, że w miarę wzrostu zainteresowania usługą i jej rozwoju u polskich buków będzie pojawiać się coraz więcej gier.

Polscy bukmacherzy z ofertą na blackjacka od TVBet

Jako że TVBet, ale i sama usługa gier karcianych, dopiero wkraczają na polski rynek, obecnie nie należą do najbardziej powszechnych. Z usług tego dostawcy korzysta w tym momencie  dwóch rodzimych operatorów, w dokładnie taki sam sposób, jednak z inną „otoczką” związaną z czysto bukmacherską stroną tegoż przedsięwzięcia. Do owych bukmacherów zaliczają się:

 • forBET, który gwarantuje stabilność działania całej usługi i szybką obsługę bukmacherskiej jej strony, ale też ranking graczy typujących w jej obrębie z nagradzaniem tych najlepszych w danym tygodniu.
 • Betfan – świeży bukmacher, którego oferta na blackjacka i innych gier karcianych w TVBet jest okraszona szybką obsługą bukmacherską, z możliwością błyskawicznego składania zakładów.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna