Bonusy i promocje na gry karciane w forBET

forBET jest bukmacherem, który choć swoją działalność na polskim rynku prowadzi bardzo krótko, ambitnie podchodzi do konkurowania ze znacznie bardziej doświadczonymi operatorami, którzy na naszym rynku zapuścili już swoje korzenie. Jedną z usług w obrębie jego serwisu, wciąż jeszcze innowacyjną na nasz rynek, są gry karciane, które dostarcza mu znany na rynku TVBet. W tym artykule skupimy się na opisaniu nie tylko tego, czym one są i – jak to się mówi – „co się z nimi je”, ale też na jakie bonusy i akcje promocyjne mogą liczyć zainteresowani nimi typerzy.

bonusy tvbet forbet
Darmowe promocje i bonusy na gry karciane w forBET

Gry karciane forBET – na czym polega ich obstawianie?

forBET oferuje dostęp do obstawiania gier karcianych stosunkowo od niedawna. Usługę – jak już wcześniej wspomnieliśmy – czerpie od dostawcy TVBet, co gwarantuje mu niezależność od wyników kolejnych rozdań, czyniąc go transparentnym i bezwzględnie uczciwym względem użytkownika. 

Technicznie wygląda to więc tak, że zamieszcza on na swojej stronie transmisję pochodzącą od wspomnianego dostawcy – dokładnie tak, jak w branży robi się z transmisjami jakichkolwiek innych sportów. Podobnie, jak przy obstawianiu na żywo, forBET umożliwia typowanie na bieżąco, w czasie trwania każdego kolejnego rozdania.Opcje bukmacherskie pojawiają się wyłącznie wtedy, gdy pozwoli na to krupier – to własnie on czuwa nad przebiegiem każdego z rozdań i nad przeprowadzaniem całej symulacji. Są one w pełni zależne od tego, co aktualnie dzieje się na stole.

Choć gry karciane są często porównywane do sportów wirtualnych, różnią się od nich jedną zasadniczą rzeczą – nie bazują na algorytmie komputerowym, a na rzeczywistej losowości. Co ważne, zaprezentowane są w sposób bardzo atrakcyjny. TVBet dba o profesjonalizm świadczonych przez siebie usług, transmitując na żywo z bardzo nowoczesnych studiów nagraniowych i realizując wszystko na najwyższym światowym poziomie. Również pod względem szybkości i stabilności działania.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy na gry karciane od forBET

forBET bardzo dba o to, aby uczynić swoją usługę gier karcianych tak atrakcyjną dla użytkowników, jak to tylko możliwe. W związku z tym zachęca do regularnego sięgania po nią:

  • solidnym bonusem powitalnym, który można wykorzystać nie tylko w jego serwisie głównym i bardziej klasycznych zakładach bukmacherskich, ale i właśnie w obrębie gier karcianych. Bonus tenpozwala na granie bez podatku od wygranych przez dwa pierwsze tygodnie po rejestracji, gwarantuje darmowe środki na grę zależne od pierwszego depozytu (nawet 2000 złotych) oraz tak zwany MaxiZysk, a zatem opcję, która nagradza drugą wpłatę i zakupiony tuż po niej kupon, zwiększając wygraną z niego nawet o 200 złotych. Zawsze zwracajmy uwagę na wszystkie warunki otrzymywania każdego z tych bonusów, ale też zasady związane z obracaniem ich;
  • rankingiem gier karcianych rozgrywanym cyklicznie, zachęcającym typerów do wspólnej i zdrowej rywalizacji. Co tydzień zdobywają oni punkty na bazie przelicznika 1 złotówka stawki – 1 punkt (wydając 300 złotych na zakłady na gry karciane, będziemy mieli na koncie dokładnie 300 punktów). Na tej podstawie plasują się w rankingu, w którym aż dziesięciu najlepszych typerów otrzymuje darmowe środki na grę. Ich ilość zależy od ostatecznej ich pozycji (700 złotych za pierwsze, a 50 złotych za dwa ostatnie miejsca). Ranking rozwiązuje się każdego tygodnia i choć bonus należy do tak zwanych promocji tymczasowych, zazwyczaj regularnie wraca do oferty promocyjnej tego bukmachera.

forBET bardzo często organizuje również inne tymczasowe akcje promocyjne – warto więc śledzić jego ofertę na bieżąco, najlepiej przy każdym wejściu na jego stronę internetową. 

betfan bonus tv bet
Nowa oferta promocji w Betfan online

Co warto wiedzieć o bonusach na gry karciane w forBET?

  • W ramach gier karcianych od TVBet w forBET możemy nie tylko korzystać z darmowych środków z bonusu powitalnego, ale też dokonywać obrotu nimi. Przyczynia się to do możliwości szybszego wypłacenia ich na własne konto bankowe.
  • Bonusy potrafią pojawiać się cyklicznie – nie każdy z nich jest dostępny cały czas, dlatego też warto śledzić aktualne promocje w odpowiedniej zakładce na stronie internetowej bukmachera.
  • Choć krupier(ka) może wchodzić z nami w interakcję w czasie rozdania, nigdy nie poinformuje nas o promocjach i bonusach w forBET – usługa oferowana przez TVBet nie jest w końcu udostępniana wyłącznie temu bukmacherowi.
  • Gry karciane korzystają z tego samego salda, co standardowe zakłady bukmacherskie – pamiętajmy więc, że typując w ich obrębie nie działamy na innym koncie, a pieniądze odejmują się z naszego salda głównego (ale i dodają się do niego, w przypadku wygranych).
  • Kursy na konkretne opcje bukmacherskie w grach karcianych są różne i zależne od sytuacji na stole. Pamiętajmy o tym, jako że często dokonywanie obrotu jest ściśle z nimi związane.
  • W obrębie gier karcianych można grać tak zwany „akumulator” – nie wahajmy się więc zawierać więcej opcji na jednym kuponie. Zwłaszcza, że przez wiele bonusów jest to wymagane do wykonywania obrotu – pamiętajmy jednak, że na wszystko mamy mocno ograniczony czas, wyświetlany zawsze w głównej części ekranu.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna