Czy warto obstawiać gry karciane? Jak na tym zarobić?

Gry karciane stanowią najnowszą usługę dodatkową u polskich bukmacherów, pozwalającą na typowanie gier rodem z kasyna – pokera, blackjacka i wielu innych. Bukmacherzy zamieszczają transmisje tego typu gier, pobierając je od operatorów zewnętrznych – ci kręcą je na żywo, w profesjonalnych studiach nagrań, z udziałem prawdziwego krupiera (a zwykle pięknej krupierki). Ubarwiają je oczywiście opcjami bukmacherskimi, z których można korzystać i choć za sam przebieg rozdań nie są odpowiedzialni (tutaj największą rolę gra losowość), do nich należy sprawowanie pieczy nad warstwą czysto typerską. Tym najpopularniejszym dostawcą transmisji gier karcianych jest obecnie TVBet, na którego usłudze skupiamy się w tym artykule.

obstawianie gier karcianych online
Czy warto obstawiać gry karciane? Jak na tym zarobić?

Czy warto obstawiać gry karciane u tego dostawcy? Jakie płyną z tego zalety? Jak to robić, aby być w tym skutecznym? O tym wszystkim powiemy w tym krótkim poradniku.

Zalety typowania gier karcianych

Choć typowanie gier karcianych od TVBet przez wielu uznawane jest za opcję dodatkową i ciekawostkę, tak naprawdę ze zdecydowania się na nie może przynieść nam wiele dobrego. Do najważniejszych jego zalet należy to, że:

  • Pozwalają na szybkie obycie się z zakładami wzajemnymi – dzięki nim jesteśmy w stanie zrozumieć, czym są kursy i jak odnoszą się one do stawki i wygranej; potrafią też być świetnym wprowadzeniem do zakładów na żywo.
  • Pomagają na szybkie zwiększenie własnego budżetu – kolejne rozdania w obrębie gier karcianych rozgrywają się bardzo szybko, w przeciągu kilku minut – błyskawicznie możemy więc rozwiązywać nasze kupony, a typując poprawnie – zwiększać nasz budżet na dalsze typowanie.
  • Umilają czas między kolejnymi meczami – po gry karciane w TVBet możemy sięgać w oczekiwaniu na kolejne mecze z oferty głównej.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Dostępne są całodobowo, każdego dnia w roku – największym plusem gier karcianych jest ich dostępność, pozwalająca sięgać po nie o każdej porze dnia i nocy – dokładnie wtedy, gdy tylko mamy na to czas i ochotę, zawsze na żywo i w tym samym formacie. 

Popularne taktyki na typowanie gier karcianych

Choć do taktyk stosowanych przez innych typerów, a ściśle związanych z obstawianiem gier karcianych, należy podchodzić z pewną dozą nieufności, można je wykorzystać do tworzenia własnego podejścia i wypracowywania swojej taktyki, nawet nie do końca świadomego. Wielu typerów decyduje się na takie taktyki, jak:

  • Podążanie za poradami krupierki – ta taktyka zakłada typowanie na ten układ czy gracza, którego krupierka wskaże (nawet niebezpośrednio) jako mocniejszy.
  • Stawianie zawsze na jedną opcję – gry karciane w Polsce to gry losowe. Niektórzy więc oddają wszystko losowi, cały czas obstawiając jedną opcję (zwłaszcza w grze w wojnę, gdzie istnieje 1/3 szans na powodzenie).
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
  • Zwiększanie kapitału – ta taktyka jest połączeniem poprzedniej ze stałym zwiększaniem stawki wraz z kolejną przegraną (i wracaniem do zera przy powodzeniu).

Jak skutecznie typować gry karciane? – praktyczne porady

Choć typować gry karciane od TVBet można „z marszu” i bez właściwego przygotowania się do tego, warto wiedzieć, co robić, aby obstawiać skutecznie hazardowe gry karciane online. Pomogą w tym publikowane przez nas poniżej porady.

Nie wchodźmy do gry w trakcie rozdania

Rozdania w grach karcianych udostępnianych przez TVBet trwają maksymalnie 4 minuty (i to tylko w przypadku pokera – inne są szybsze). Wchodząc do typowania w ich środku nie mamy wglądu na pełną sytuację. O ile wprawne oko szybko się w niej odnajdzie, zdecydowanie najlepiej jest poczekać na nowe rozdanie i podążać za nim już od jego początku.

tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

Zdobądźmy doświadczenie

Podstawą w sukcesywnym obstawianiu jest doświadczenie, co może zabrzmieć dość ogólnie. Zdobywa się je nie tylko poprzez typowanie – zakłady na gry karciane od TVBet mają to do siebie, że możemy oglądać kolejne rozdania po prostu w celach analitycznych, nie biorąc w nich udziału. Da nam to wgląd nie tylko na to, jakie są etapy każdego kolejnego rozdania, ale i na to, jakie sytuacje dają duże prawdopodobieństwo na wystąpienie przychylnego nam wyniku.

Odpalmy wersję demo!

Niewiele osób wie, że w gry karciane od TVBet możemy zagrać… bez wkładania w to żadnych środków finansowych! Wszystko ze względu na wersję demonstracyjną każdej z nich, dostępną na oficjalnej stronie bukmacherów www.iforbet.pl i www.betfan.pl, a pozwalającą na granie „na sucho”. Jest ona świetna do zapoznania się z interfejsem, ale też sprawdzenia swoich sił – z nieograniczoną ilością podejść do tego.

Poznajmy zasady gier

Podstawą sukcesywnego typowania gier karcianych dostępnych w obrębie usługi od TVBet jest doskonałe opanowanie zasad każdej z nich. To ono pozwoli nam przewidzieć każdy możliwy wariant dalszego przebiegu rozdania, a zatem i wykształcić nasze własne typy. Zasady są przedstawione na stronie danej gry przez samego bukmachera – tłumaczy je też krupierka na bieżąco, w czasie każdego z rozdań.

Grajmy za rozsądne stawki

Gry karciane bazują na losowości – nie ma tutaj nic, czego moglibyśmy być pewni. Właśnie dlatego powinniśmy rozsądnie zarządzać własnymi środkami finansowymi, grając za stawki adekwatne do posiadanego przez nas budżetu.

Skupmy się na jednej grze

Istnieją osoby, które lubią odpalać wszystkie z trzech gier w różnych oknach przeglądarki i typować każdą z nich. Nie jest to rozsądne, zwłaszcza przy stawianiu pierwszych kroków i dysponowaniu ograniczonym budżetem. Skupmy się na bezpieczniejszej opcji, która w dodatku nauczy nas obstawiania w lepszy i mniej chaotyczny sposób.

4.4 / 5. Ocen: 7

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna