Darmowe bonusy na gry karciane od TVBet w Betfan

Betfan jest jednym z tych bukmacherów na polskim rynku, którzy mimo swojego niedługiego stażu (działa od 2018 roku) z dużą ambicją podchodzą do walki o klienta – coraz bardziej wymagającego nie tylko pod kątem oferty głównej polskich operatorów, ale i oczekującego mnóstwa funkcjonalności będących w stanie umilić mu czas między kolejnymi standardowymi zakładami. Warszawska spółka jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do swojej oferty możliwość obstawiania gier karcianych, na spółkę z bardzo solidnym ich dostawcą – TVBet. Co trzeba wiedzieć o tej usłudze? O tym opowiemy w naszym krótkim poradniku, skupiając się przy tym na bonusach i akcjach promocyjnych ściśle z nią związanych.

betfan tvbet bonusy
Darmowe promocje i bonusy na gry w TVbet od Betfan

Czym są gry karciane w Betfan i jaki udział ma w nich TVBet?

Gry karciane stanowią nową usługę na polskim rynku, obecnie oferowaną zaledwie przez kilku legalnych bukmacherów. Usługa ta umożliwia typowanie właśnie gier karcianych, znanych chociażby z kasyna, w modelu na żywo, w asyście krupiera (a najczęściej pięknej krupierki). Mimo faktu, że granie w tego typu gry poza podmiotem należącym do rządu jest nielegalne, obstawianie oglądanych w ramach tej funkcjonalności rozdań jest już w pełni zgodne z prawem. To tłumaczy zasadność ich obecności w ofercie działających w zgodzie z literą prawa bukmacherów.

Podczas gdy Betfan dostarcza zaplecze do obstawiania, same nagrania na żywo rozgrywki czerpie od dostawcy TVBet, znanego na rynku zakładów wzajemnych ze swojego profesjonalizmu i solidności. Betfan nie ma więc wpływu na rozgrywkę, a ta sama w sobie bazuje nie na algorytmach komputerowych (jak to jest w przypadku sportów alternatywnych), a na prawdziwej losowości.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

TVBet zatrudnia doskonale przeszkolone krupierki, a każdy z pokoi, w których nagrywane są rozdania prezentuje w atrakcyjny dla odbiorcy sposób. Dzięki temu w całej tej usłudze bardzo łatwo się odnaleźć.

Bonusy i promocje na gry karciane z oferty TVBet w Betfan

Z uwagi na fakt, że gry karciane stały się ostatnio jednym z pól walki o klienta, rozgrywanej na szczycie rankingu polskich bukmacherów, Betfan stara się zwiększyć atrakcyjność swojej oferty na nie poprzez organizowane przez siebie atrakcyjne akcje promocyjne.

Tą główną, mającą swoje zastosowanie również w grach karcianych, jest Pakiet Pudziana, dzięki któremu można pozyskać nawet 3000 złotych na darmową grę na stronie www.betfan.pl, zależne od trzech pierwszych wpłat, konieczne do kilkukrotnego obrócenia (na określonych warunkach). Co ważne, w obrębie usługi TVBet można nie tylko korzystać z tych środków, ale i obracać je, biorąc pod uwagę podstawowe ich wymagania (tylko te zakłady, które je spełniają zaliczają się do obrotu). Pakiet Pudziana jest bonusem powitalnym firmy – mogą więc po niego sięgać wyłącznie nowi użytkownicy z kodem „BETONLINE„.

betfan bonus tv bet
Nowa oferta promocji w Betfan online

Firma oferuje też dostęp do rankingu graczy, rozgrywanego cyklicznie – aby sprawdzić, czy aktualnie trwa w nim rywalizacja, należy spojrzeć w odpowiednią zakładkę na jej stronie internetowej. Ranking promuje aż pięćdziesięciu najlepszych typerów, dając im od 10 złotych (za dziesięć ostatnich miejsc) nawet do 250 złotych (za pierwsze miejsce). Rozwiązanie i wyłonienie zwycięzców następuje co tydzień, a zajmowane miejsca w rankingu zależą od ilości punktów. Te z kolei są zależne od stawki i liczby zdarzeń w kuponach wygranych i przegranych, przy czym:

  • W przypadku kuponów wygranych, są równowartością iloczynu stawki i liczby zdarzeń pomnożonego przez 0.2 punktu.
  • W przypadku kuponów przegranych, są równowartością iloczynu stawki i liczby zdarzeń pomnożonego przez 0.1 punktu.

Pomnożone punkty są zaokrąglane w górę, jeśli po przecinku występuje liczba 5 lub większa.

Betfan w obrębie swojej oferty na gry karciane umożliwia również skorzystanie z możliwości wykonania zakładu bez ryzyka – skierowana jest ona do nowych typerów i zakłada zwrot równowartości stawki (bezpośrednio na saldo główne) za pierwszy złożony kupon (do 100 złotych), jeśli ten okaże się przegrany. Zakład powinien mieć kurs przekraczający 1.14, przy czym na kuponie może znaleźć się jedno lub więcej zdarzeń (nie musimy decydować się na kupony akumulacyjne).

Co trzeba wiedzieć o bonusach na TVBet w Betfan?

  • Jeśli w konkretnym bonusie nie zostało wspomniane inaczej, pochodzące z niego środki trafiają najpierw na saldo bonusowe, z zablokowaną możliwością wypłaty na konto bankowe.
  • Wszystkie wymienione powyżej bonusy możemy wykorzystywać w obrębie gier karcianych, ale i dokonywać służącego możliwości ich wypłaty na saldo główne obrotu nimi typując kolejne rozdania w tejże usłudze.
  • Wiele bonusów mających ścisły związek z grami karcianymi ma charakter cykliczny – warto jest więc na bieżąco śledzić aktualną ofertę bukmachera, by być z nią na bieżąco i nie przegapić któregoś z nich.

Nowe gry karciane w ofercie Betfan

Należy stanowczo zaznaczyć, że oferta gier TVBet jest bardzo rozbudowana i obejmuje sobą dziesiątki różnych gier karcianych. Choć zatem jego współpraca z Betfan obejmuje obecnie dostarczanie zaledwie kilku z nich, usługa u polskiego operatora znajduje się wciąż w fazie pilotażowej. Można więc śmiało przypuszczać, że będzie ona wzbogacana, a jej rozwojowi towarzyszyć będzie również poszerzanie oferty promocyjnej – stałej i cyklicznej.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna