forBET czy Betfan – porównanie ofert promocyjnych na gry karciane od TVBet

Gry karciane cieszą się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony typerów, jak i oferujących możliwość ich obstawiania bukmacherów (forBET i Betfan). Nie ma w tym zresztą nic dziwnego – same w sobie wprowadzają w końcu olbrzymi powiew świeżości do oferty tych ostatnich.

forbet czy betfan gdzie lepiej grać
Forbet czy Betfan? Które gry karciane lepsze?

Aby móc oferować obstawianie gier karcianych (a raczej, by być bardziej precyzyjnym, ich symulacji) bukmacherzy muszą sięgać po usługi podmiotów zewnętrznych, transmitujących kolejne rozdania w ich obrębie. Obstawianie bowiem rozgrywa się na bazie schematu znanego ze standardowego typowania w formule „na żywo” – jako typujący oglądamy więc transmisję zamieszczoną na stronie bukmachera (to za nią odpowiedzialny jest podmiot zewnętrzny), a następnie wybieramy właściwą do sytuacji na ekranie opcję bukmacherską (za ich dostarczanie odpowiada już bukmacher). 

Dwóch z trzech polskich bukmacherów aktualnie proponujących usługę gier karcianych bazuje na systemie dostarczanym przez TVBet – który robi to lepiej? Czy wybrać forBET, czy może postawić na Betfan? Który daje dostęp do lepszych promocji? A może Betgames od bukmachera STS? Zapraszamy do naszego porównania!

Gry dostępne w usłudze od TVBet u polskich bukmacherów

Choć TVBet na ten moment oferuje bukmacherom dostęp do dziewięciu różnych gier karcianych, ci z Polski zdecydowali się wprowadzić do swojej oferty dokładnie trzy (obaj takie same). Mowa o:

  • pokerze, który uważany jest za najbardziej znaną grę karcianą na świecie, a który w TVBet rozgrywany jest na zasadach Texas Hold’em;
  • blackjacku, również znajdującym się na podium „tych najpopularniejszych”, gdyż blackjack znany jest wielu graczom;
  • wojnie, która pod przykrywką banalnych zasad ukrywa niesamowite emocje – również te z obstawiania. Wojna to gra karciana, która jest znana od lat w Polsce.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jako że u każdego z nich usługa ma na ten moment charakter pilotażowy, można się spodziewać tego, że będzie rozwijana, a polscy operatorzy będą ją poszerzali o kolejne pozycje. Póki co najlepsze gry karciane jak poker czy blackjack dostępne są wyłącznie u kilku Polskich bukmacherów, ale duża ich popularność wymusi postawienie na kolejne ciekawe gry jak koło fortuny czy szczęśliwa szóstka.

forBET – przegląd oferty promocyjnej na gry karciane od TVBet

forBET jest bukmacherem, który na poważnie podszedł do swojej oferty na gry karciane od TVBet. Nie tylko prezentuje je w ciekawej formie i przyjaznej oku oprawie graficznej (mowa o opcjach bukmacherskich – same transmisje odbywają się w niezależnych od niego warunkach), ale też pozwala na sięganie po nie z poziomu aplikacji mobilnej. To, czym przyciąga to jego oferta bonusowa – w obrębie gier karcianych bonusy w forBet są bardzo atrakcyjne i można u niego korzystać z każdego podstawowego bonusu, ale nie tylko. Do wyboru mamy między innymi:

  • solidny bonus powitalny –  ten jest w stanie przyznać nam nawet 2000 złotych od pierwszej wpłaty, ale też tak zwany MaxiZysk, który nagrodzi nasz drugi depozyt;
  • ranking obstawiających gry karciane – jako jeden z nielicznych, forBET prowadzi cotygodniowy ranking skupiony wokół osób typujących gry karciane. Za zajęcie wysokiego miejsca można w nim pozyskać naprawdę ciekawe nagrody pieniężne.
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

Firma oferuje też wiele okazjonalnych promocji, dlatego też jej ofertę warto śledzić na bieżąco.

Pamiętajmy, że w obrębie jednej gry karcianej możemy tworzyć wyłącznie kupony pojedyncze. Celem stworzenia tego akumulacyjnego właśnie w grach karcianych, musimy typować kilka różne gry (co w formule na żywo i przy takim tempie rozgrywki jest ciężkie, ale jak najbardziej wykonalne).

Betfan – przegląd oferty promocyjnej na gry karciane od TVBet

Betfan jest bukmacherem, który działa na rynku od zaledwie kilku lat, a swoim użytkownikom proponuje dostęp do wielu ciekawych funkcjonalności, w tym właśnie do gier karcianych od TVBet. Ich szata graficzna została utrzymana w stylistyce znanej z jego głównego serwisu internetowego, a cała usługa jest dostępna również z poziomu apki mobilnej. Bukmacher przykłada się do swojej oferty promocyjnej na gry karciane, dając użytkownikom dostęp do:

  • solidnego bonusu powitalnego w postaci Pakietu Pudziana – ten jest w stanie dać nam nawet 3000 złotych od trzech pierwszych depozytów, możliwe do wykorzystania i obrócenia w obrębie gier karcianych;
  • rankingu Simply the Bet, również nagradzającego najbardziej aktywnych graczy, ale nie skupiającego się wyłącznie na grach karcianych;
  • cashbacku, w ramach którego buk jest w stanie zwrócić nam maksymalnie 100 złotych na konto główne, jeśli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kupony akumulacyjne w grach karcianych od TVBet u bukmachera Betfan działają tak samo, jak w przypadku jego konkurenta – chcąc je zakładać, trzeba sięgać po różne gry. Bonusy na gry karciane w Betfan są bardzo często aktualizowane, bukmacher doskonale wie jak zachęcić graczy do typowania w TVbet.

TVBet opinie – gdzie najlepiej korzystać z oferty na gry karciane?

Oferta promocyjna obu bukmacherów, którzy współpracują z TVBet w obrębie usługi gier karcianych jest bardzo atrakcyjna i tak naprawdę ciężko jednoznacznie określić, która z nich jest lepsza. Można powiedzieć, że forBET bardziej skupia się na nagradzaniu osób obstawiających gry karciane, podczas gdy Betfan nie rozgranicza swojej oferty głównej od usługi współrealizowanej z TVBetem – nie jest to jednak żadna rzecz, która powinna wpływać na nasz ostateczny wybór.

Opinie o TVbet w forBET i Betfan praktycznie są takie same, wszystko zostaje kwestią poza karcianych preferencji, jak na przykład aplikacja mobilna tych bukmacherów czy właśnie oferta promocyjna, nie tylko na TVbet.

Decydujące z kolei może dla nas być spojrzenie na warunki każdego z bonusów, a zatem to, ile razy będziemy musieli obrócić pozyskanymi środkami, ale też ile czasu będziemy na to mieli. Ważne jest też, na jakich kuponach owego obrotu będzie można dokonać – te pojedyncze są idealne właśnie pod kątem gier karcianych.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna