Fortuna odświeża ofertę promocyjną – jak kształtuje się ona teraz?

Fortuna – jeden z liderów na polskim rynku bukmacherskim – 7 lipca tego roku odświeżyła swoją ofertę promocyjną, czyniąc ją jeszcze atrakcyjniejszą dla nowych użytkowników. Co nowego w niej znajdziemy i w jaki sposób skorzystać z wszystkich nowości dostępnych w jej obrębie? Zapraszamy do zapoznania się z pełnym jej przekrojem.

nowe promocjei  bonusy w fortunie polska
Nowe bonusy i promocje w zakładach bukmacherskich Fortuna

Bonus od depozytu w nowej ofercie Fortuny

Obrotu w bonusie od depozytu nie możemy dokonywać w obrębie oferty na Wirtualne Sporty.

Głównym i podstawowym aspektem oferty promocyjnej Fortuny, również po odświeżeniu, jest bonus od depozytu. Jak sama jego nazwa mówi, przyznaje on dodatkowe środki w zależności właśnie od pierwszej wpłaty – za jego pośrednictwem możemy dostać nawet 2000 złotych (przed odświeżeniem oferty było to dwa razy mniej). Zanim środki trafią na nasze konto, konieczne jest spełnienie czterech warunków:

  1. Zaznaczenie chęci otrzymania bonusów w czasie rejestracji na www.efortuna.pl.
  2. Wpłacenie pierwszego depozytu w przeciągu 3 dni od rejestracji.
  3. Postawienie pierwszego zakładu w przeciągu 4 dni od depozytu.
  4. Dokonanie czterokrotnego obrotu środków podstawowych na kuponach z minimalnie trzema zdarzeniami i kursem większym lub równym 1.60 (mowa o całkowitym kursie kuponu).

Dopiero po spełnieniu wszystkich tych wymagań środki trafią na nasze saldo (w Fortunie nie ma konta bonusowego – trafią od razu na konto główne). Aby wykorzystać nowy bonus w pełni, wpłaćmy 2000 złotych. Obrót w takim przypadku będzie musiał wynieść 8000 złotych.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka w nowej ofercie Fortuny

Zakład bez ryzyka nie dotyczy kuponów zawierających spotkania w ramach Wirtualnych Sportów.

Zakład bez ryzyka sprawia, że nasz pierwszy kupon będzie kuponem bezpiecznym – Fortuna zwróci nam nasz wkład do 200 złotych (wcześniej, przed zmianami, było to 100 złotych), jeżeli ten kupon okaże się przegrany. Wygrana będzie nasza, jeśli będzie wprost przeciwnie. Aby w pełni skorzystać z tego bonusu, musimy postawić dokładnie 227 złotych na naszym pierwszym kuponie.

Freebet w nowej ofercie Fortuny

Freebet, a zatem po prostu darmowe środki na grę – bez dodatkowych zobowiązań – w Fortunie wynosi dokładnie 20 złotych i tutaj nic się nie zmieniło. Pozyskuje go każdy użytkownik, bez potrzeby korzystania z żadnego kodu – wystarczy dokonać rejestracji i pełnej aktywacji konta. 20 złotych pojawi się na koncie w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus – programu lojalnościowego, w którym zbieramy punkty i wymieniamy je na nagrody.

opinie zawodowych typerów

Nowa oferta promocyjna Fortuny jest o wiele korzystniejsza niż ta poprzednia. Warunki obrotów w końcu sa możliwe do spełnienia, za to Fortuny należy pochwalić.

Typer

Forum betonline.net.pl

Nic nie stoi na przeszkodzie, by punktów nie zamieniać od razu na 20 złotych freebetu. Można zbierać je dalej – za każde 2 złote wydane na dowolny zakład dostaniemy 1 dodatkowy punkt, a same w sobie nigdy nie wygasają.

betfan bonus tv bet
Nowa oferta promocji w Betfan online

Na co wykorzystać środki bonusowe?

Poza przypadkami wyszczególnionymi przez nas powyżej, a uniemożliwiającymi skorzystanie z oferty bonusowej w obrębie Wirtualnych Sportów, środki bonusowe pochodzące z bonusów można wykorzystać we wszystkich aspektach podstawowej oferty firmy Fortuna.

Jej centralnym elementem jest piłka nożna, która przez Fortunę jest pokrywana w sposób bardzo kompletny, z meczami reprezentacji oraz najważniejszymi ligami na świecie na pierwszym planie. Bardzo ważna jest w niej polska Ekstraklasa, a Fortuna pokrywa 1. Ligę polską w najlepszy i niemal bezkonkurencyjny sposób. Jest zresztą jej tytularnym sponsorem. Do równie popularnych dyscyplin, które możemy obstawiać – również za środki bonusowe – należą:

  • siatkówka,
  • koszykówka,
  • piłka ręczna,
  • hokej na lodzie,
  • tenis.

Fortuna przedstawia też coraz lepszą i już w tym momencie bardzo konkurencyjną ofertę na e-sport, w chwili obecnej pokrywając wszystkie gry o zapleczu e-sportowym (a zatem z organizowanymi oficjalnie turniejami w ich obrębie), w tym między innymi League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive.

W szerokiej ofercie tego bukmachera znaleźć można również całe mnóstwo dyscyplin bardziej niszowych, niemniej jednak posiadających swoich fanów również w naszym kraju. Mowa tutaj o szachach, krykiecie, golfie, żużlu czy lotkach. Większość z nich można obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna