Indyjski poker w TVBet – czym jest i jak go obstawiać?

Bukmacherzy online stale starają się poszerzać swoją ofertę na gry karciane, która na przestrzeni ostatnich miesięcy stała się jednym z najistotniejszych elementów ich oferty w kontekście usług dodatkowych. Bez wątpienia najpopularniejszy jest w niej poker i choć Texas Hold’em to reguły znane każdemu typującemu, często poszukiwane są również inne odmiany tej gry karcianej. W TVBet są one dostępne, a niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce posiadają je w swojej ofercie.

poker indyjski w polce
Indyjski poker w TVBet – czym jest i jak go obstawiać?

Jedną z tych odmian, które cieszą się szczególną sympatią jest tak zwany indyjski poker. Na czym polega rozgrywka w jego obrębie i czym odróżnia się od tego standardowego? Gdzie aktualnie można go obstawiać? O tym opowiemy w dzisiejszym wpisie.

Indyjski poker w TVBet – czym się wyróżnia?

Indyjski poker, zwany również “trzema kartami” to odmiana pokera, w której udział biorą zaledwie dwaj gracze. W trakcie pojedynczego rozdania każdy z nich otrzymuje po trzy karty. Jego zadaniem jest ułożenie z nich jednego ze zwycięskich układów. Z uwagi na niewielką liczbę kart, układów jest znacznie mniej niż w standardowej odmianie pokera. Wyróżnia się:

  • Wysoką kartę, w której żadna karta nie  tworzy układu. To najgorszy układ – jeśli zdarzy się remis, wygra gracz, którego karty posiadają wyższą wartość (ale wciąż nie tworzą układu).
  • Parę – dwie karty o tej samej wartości (ale niekoniecznie kolorze).
  • Trójkę – trzy karty o tej samej wartości, ale niekoniecznie kolorze (na przykład trzy szóstki).
  • Kolor – trzy karty o tym samym kolorze, ale niekoniecznie wartości (na przykład trzy karty trefl).
  • Strit – trzy karty o sąsiadujących wartościach (po kolei) – as może być pierwszą kartą, albo ostatnią. Może to więc być 2, 3, 4 lub dama, król i as.
  • Poker – jest to strit, ale dodatkowo z kartami o tych samym kolorze (na przykład 2 pik, 3 pik, 4 pik).
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Rozdania w indyjskim pokerze zazwyczaj są dość dynamiczne, głównie za sprawą prostych zasad gry. Jeżeli chodzi o obstawianie tego właśnie rodzaju pokera, mamy w nim dwie opcje. Możemy postawić albo na wygrywający układ (wtedy nie interesuje nas, który z graczy go ułoży), albo też na zwycięzcę rozdania (jeden z dwóch wirtualnych graczy – krupier nie bierze udziału w grze). W przeciwieństwie do indyjskiego pokera w kasynie, mamy stały wgląd na to, jaką rękę posiadają obaj gracze (w kasynie zaś karty krupiera są zasłonięte).

Indyjski poker jest jedną z bardziej lubianych odmian pokera. Ceniony jest przede wszystkim za prostotę, potrafi być świetnym wstępem dla bardziej standardowego pokera na regułach Texas Hold’em.

Indyjski poker w TVBet – przebieg rozdania

Nad rozdaniem w indyjskim pokerze w TVBet standardowo czuwa krupierka, która zajmuje się wykładaniem na stół kart, ale i tłumaczeniem aktualnej sytuacji na stole. Jeżeli nie do końca opanowaliśmy zasady, przed obstawianiem możemy pooglądać kilka rozdań, a na pewno szybko je przyswoimy.

Każde rozdanie w indyjskim pokerze składa się z sześciu rund, przed każdą, z których możemy postawić zakład. Każda runda odpowiada jednej wyciąganej przez krupierkę karcie. Najpierw więc przydziela ona ją graczowi A – wtedy też dostajemy 35 sekund na to, by zawrzeć zakład  (jeśli to w tym momencie chcemy to zrobić). W drugiej rundzie karta zostaje przyznana graczowi B, co daje nam większą wizję na temat rozkładu sił. Taka wymiana rozdawanych kart zachodzi aż do momentu, w którym każdy z graczy będzie posiadał po trzy karty.

superbet jaki kod promocyjny
Jaki kod promocyjny na bonus w Superbet? BETONLINE

Oczywistym jest, że kursy bukmacherskie będą malały wraz z przebiegiem rozdania. Największe będą więc na początku, kiedy to niewiele będziemy wiedzieć o rozkładzie sił, a najmniejsze przed rundą szóstą, do której nie zawsze dochodzi (na przykład ze względu na to, że gracz B nie byłby w stanie w żaden sposób zdobyć lepszego układu od gracza A). Choć więc najlepiej jest postawić jak najwcześniej, jest to też mniej rozsądne rozwiązanie.

Oczywiście wraz z przebiegiem rozdania zmieniają się nie tylko kursy bukmacherskie, ale i same rynki na zakłady.  Ze stołu znikają zatem opcje, które nie są możliwe do wystąpienia – dzięki temu nie jesteśmy w stanie postawić na coś, co na pewno nie wystąpi.

W razie gdybyśmy przegapili rozdanie, które obstawiliśmy, możemy przenieść się do sekcji Wyniki, w której nie tylko zobaczymy wszystkie zwycięskie karty, ale też będziemy w stanie zobaczyć urywek nagrania z tym konkretnym rozdaniem. Dzięki temu na pewno nic nam nie umknie.

Gdzie obstawiać indyjski poker?

Choć w Polsce z usług dostawcy TVBet korzysta wielu bukmacherów, nie każdy z nich oferuje dostęp do każdej proponowanej przez niego gry karcianej. Choć też poker indyjski jest grą bardzo starą i o wieloletnich tradycjach, w Polsce nie należy jeszcze do najpopularniejszych, a u bukmacherów uważany jest za swoistą nowość. Gdzie więc możemy aktualnie go obstawiać? Poniżej przedstawiamy listę bukmacherów, którzy posiadają go aktualnie w swojej ofercie.

  • Superbet – jest to jeden z tych legalnych bukmacherów, którzy na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju działają od stosunkowo niedawna. Mimo wszystko usługę gier karcianych wprowadził bardzo szybko, a w ciągu ostatnich miesięcy wzbogacił ją o dodatkowe gry karciane – wśród nich znalazło się miejsce również właśnie dla indyjskiego pokera. Superbet proponuje raczej standardowe kursy, ale można u niego sięgać po całe mnóstwo bonusów, które z pewnością uatrakcyjnią codzienne korzystanie z usługi i obstawianie indyjskiego pokera.
  • Betfan – Betfan jest doświadczonym operatorem i choć może nie istnieje na polskim rynku od dawna, doskonale promuje się w jego obrębie, a przy okazji dba o to, by jego oferta była kompletna i atrakcyjna. Ma to swoje odzwierciedlenie również na przestrzeni gier karcianych – bukmacher Betfan był jednym z pierwszych operatorów w naszym kraju, którzy dali możliwość obstawiania indyjskiego pokera. To, czym zwraca na siebie uwagę to nieco wyższe kursy niż u konkurencji (choć wahania są symboliczne, przy wysokich stawkach jak najbardziej mogą mieć znaczenie), ale też promocje targetowane właśnie w popularne gry karciane. Z pewnością jest bukmacherem, u którego można obstawiać na solidnych warunkach.
  • forBET – choć forBET nie wyróżnia się na tle innych operatorów pod względem kursów na indyjski poker online, posiada go w swojej ofercie – podobnie jak wszystkie inne gry oferowane aktualnie przez konkurencję. Po zmianie swojej szaty graficznej można powiedzieć, że oferuje jeden z bardziej przystępnych interfejsów w tej właśnie grze karcianej, dzięki czemu jej obstawianie u niego może być znacznie przyjemniejsze. Bukmacher forBET nie oferuje co prawda każdej gry karcianej aktualnie dostępnej u konkurencji, jednak jeśli celujemy typowo w indyjski poker, jest bardzo dobrą opcją.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet
  • LVBet – indyjskiego pokera nie zabrakło również w ofercie na zakłady bukmacherskie operatora LVBet. Ten również dba o dość przyjazną jego prezentację i możliwość szybkiego typowania dla osób zalogowanych. Podobnie jak u innych bukmacherów, indyjski poker można u niego obstawiać tak za pośrednictwem jego serwisu internetowego, jak i przy użyciu aplikacji mobilnej. Buk proponuje standardowe kursy i gwarantuje brak jakichkolwiek opóźnień w pojawianiu się rynków i aktualizowaniu kursów – zgodnie z tym, co aktualnie dzieje się na ekranie i w studiu symulacyjnym.

Oczywiście wiele wskazuje na to, że indyjski poker w nie tak długim czasie zawita do wszystkich operatorów zakładów wzajemnych w Polsce, którzy do dostarczania usługi gier karcianych wykorzystują firmę TVBet. Wszystko z uwagi na to, że usługa ta jest stale rozwijana, a olbrzymia jej popularność w naszym kraju tylko prowokuje bukmacherów do tego, by wzbogacać ją o kolejne pozycje. Zwłaszcza że bukmacherzy online tylko na nich zyskują.

Pamiętajmy, że gry karciane są usługą dostępną tylko w serwisach internetowych polskich bukmacherów. Nie będziemy w stanie znaleźć jej w ich punktach stacjonarnych. Jeśli zaś wybieramy bukmachera dla siebie nie zapominajmy, że choć korzystają oni z tej samej transmisji od TVBet, ich oferta kursowa może się różnić. Podobnie zresztą, jak bonusy bukmacherskie, które będziemy w stanie wykorzystać zupełnie przy okazji.

5 / 5. Ocen: 3

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna