Jak nauczyć się obstawiać gry karciane forBET i Betfan?

W Polsce coraz więcej osób decyduje się na zagłębienie w szeroko pojęty świat zakładów bukmacherskich. Co w tym wszystkim jest bardzo ciekawe, nie każda z nich interesuje się sportem. W jaki sposób korzysta zatem z usług bukmacherskich jeśli nie zamierza obstawiać zakładów sportowych?

jak typować gry karciane
Jak nauczyć się obstawiać gry karciane forBET i Betfan?

Nie każdy wie, ale polscy operatorzy STS, forBET, Betfan pozwalają na typowanie nie tylko spotkań sportowych, ale i wydarzeń związanych ze światem polityki czy z życiem codziennym. Coraz chętniej wprowadzają też do swojej oferty usługi dodatkowe – jedną z tych najnowszych i zdecydowanie najciekawszych są gry karciane, z firmą TVBet jako przodującym ich dostawcą. Co trzeba wiedzieć na ich temat i w jaki sposób obstawiać je, aby być w tym skutecznym?

Kim jest TVBet i na czym polegają zakłady na gry karciane?

Bukmacherzy w swojej ofercie coraz częściej umieszczają gry karciane. Na polskiej scenie bukmacherskiej ta usługa pojawiła się stosunkowo niedawno, jednak zagranicą już od dłuższego czasu gości na salonach i jest wręcz rozchwytywana. W Polsce najpopularniejszym jej dostawcą jest TVBet, ceniony za swój profesjonalizm (zarówno świadczenia usług, jak i ich prezentacji), ale i za szeroką gamę gier. Jaka jest jego rola u polskich bukmacherów, którzy z nim współpracują? Otóż:

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Prowadzi on transmisje rozdań w grach karcianych, odbywające się na żywo, przez całą dobę.
  • Zatrudnia on krupierki, które są odpowiedzialne za symulowanie przebiegu rozdań.
  • Udostępnia transmisję bukmacherom, którzy z nim współpracują – ci następnie zapewniają w niej dostęp do opcji bukmacherskich i typowania.
  • Stanowi potwierdzenie legalności i wiarygodności usługi – działa kompletnie niezależnie od bukmachera, który korzysta z jego usług.

Gry karciane TVBet w ofercie polskich bukmacherów

Na polskim rynku dwóch bukmacherów korzysta z usług TVBet do umożliwiania typerom obstawiania gier karcianych. Mowa o operatorach Betfan i forBET, którzy nie należą do za bardzo doświadczonych (przynajmniej patrząc na staż), jednak z pewnością nie można odmówić im ambicji i zacięcia do walki o rolę lidera na polskim rynku bukmacherskim.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Choć TVBet zapewnia dostęp do dziewięciu różnych gier (nie tylko typowo karcianych), obaj wspomniani bukmacherzy oferują możliwość obstawiania trzech:

  • wojny, będącej najprostszą grą karcianą, której zasady zna każdy, a która odznacza się szybkim przebiegiem z prostymi drogami na zakłady;
  • pokera, na całym świecie to właśnie poker uznawany za niekwestionowanego króla kasyn i – ogólnie – gier karcianych,
  • blackjacka, bez którego również żadne kasyno nie byłoby w stanie się obyć. Blackjack to jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie.

Jak nauczyć się obstawiać gry karciane? – praktyczne porady

Choć gry karciane od TVBet można obstawiać „z marszu”, tuż po rejestracji i bez głębszego przemyślenia, aby robić to skutecznie i po prostu wygrywać należy podejść do tego tematu w sposób odpowiedni i nauczyć się odpowiedniego podejścia. Gry karciane typuje się inaczej, niż klasyczne dyscypliny sportu, nawet te w formule na żywo. Poniżej przedstawiamy pięć naszych porad, które z pewnością pomogą w szybkiej, ale i skutecznej nauce obstawiania gier karcianych.

1. Analizujmy trwające rozdania

Podobnie, jak w przypadku obstawiania klasycznych dyscyplin sportowych, podstawą nauki obstawiania gier karcianych jak poker online czy blackjack jest jak najbardziej szczegółowa i dogłębna analiza. Powinna ona być okupiona godzinami spędzonymi wyłącznie na oglądaniu kolejnych rozdań, ale też sprawdzaniem zależności między kolejnymi ich fazami czy tego, które z elementów wpływają najbardziej na przebieg całej rozgrywki. Warto też sprawdzić działanie wszystkich opcji bukmacherskich i ustalić, w którą z nich należy wejść. Rzeczy do przeanalizowania jest tu naprawdę dużo.

tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

2. Korzystajmy z wersji demonstracyjnej

Bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że TVBet daje możliwość zagrania w gry „na sucho”, w obrębie wersji demonstracyjnej usługi. Wystarczy wejść na oficjalną stronę, by móc z niej skorzystać. Jej ogromnym plusem jest możliwość typowania w dokładnie taki sam sposób, jak u bukmachera, z tym, że bez wykorzystania jakichkolwiek środków finansowych. Przyczynia się to do:

  • opanowania interfejsu rozgrywki,
  • praktycznej nauki tego, jak wygląda każde z rozdań,
  • oswojenia się z presją czasu na korzystanie z kolejnych opcji bukmacherskich. 

3. Wybierzmy jedną z gier i opanujmy ją do perfekcji

Choć bukmacherzy w Polsce oferują dostęp do zaledwie trzech gier z oferty gier karcianych od TVBet, my powinniśmy się skupić na jednej. Będzie to mniej chaotyczne, a nasza nauka – stanowczo bardziej efektywna. Skupiając się na jednej grze będziemy w stanie pojąć jej zasady i opanować wszystko do perfekcji, bez mylenia zasad różnych gier.

4. Słuchajmy krupierki

Krupier potrafi być bardzo cennym źródłem informacji – zwłaszcza, że analizuje rozdanie po każdej kolejnej jego fazie, wskazując na możliwie zwycięskie układy czy graczy, ale też wyjaśniając, czemu za takowe są uważane. Słuchajmy jej uważnie – nie jest z nami bez podstawy.

5. Korzystajmy z chatu wewnątrz usługi

Chat pozwala nam kontaktować się z innymi typerami. Zasięganie informacji, porad, taktyk oraz innych rzeczy od innych, zwłaszcza bardziej doświadczonych typerów może nam wyjść na dobre. Wybrani z nich dzielą się swoimi zakładami – również na to zwracajmy uwagę, sprawdzając, czy są trafione.

5 / 5. Ocen: 5

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna