Jak typować mecze na żywo u Polskich bukmacherów?

Jeszcze kilka lat temu obstawianie spotkań na żywo było domeną osób doskonale zaznajomionych z branżą bukmacherską, posiadających ogromną wiedzę w konkretnej dyscyplinie, ale i we wszystkim tym, co rządzi zakładami wzajemnymi. Dziś z kolei decydują się na nie również wszyscy ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nimi związaną. To właśnie z myślą o nich powstał ten poradnik, w którym weźmiemy pod lupę najpopularniejsze taktyki przy obstawianiu na żywo, opiszemy to, na których spotkaniach w tym modelu się skupiać oraz nakreślimy sylwetki tych bukmacherów, których oferta właśnie na obstawianie live jest wyraźnie najlepsza.

jak typować mecze na żywo
Strategia skutecznego typowania na żywo

Najpopularniejsze strategie przy obstawianiu na żywo

Bardzo ciężko jest wskazać taką taktykę, która sprawdzałaby się w każdym przypadku i cechowałaby się dużą skutecznością. Choć niżej wymienione przez nas metody należą do tych, po które sięga się zdecydowanie najczęściej, zawsze powinny stanowić dla nas zaledwie środek do ustalenia indywidualnej strategii. Ta bowiem jest ściśle związana z budżetem, jakim dysponujemy.

  1. Patrzenie na statystyki i dobieranie pod nie opcji – istnieją portale statystyczne, które obliczają, w którym momencie meczu w danej lidze dochodziło do danego zdarzenia. Sami też możemy do tego dojść, tworząc statystyki właśnie tego typu. Podążanie za nimi jest trzonem tej taktyki, który staramy implementować się do każdego typowania na żywo, resztę opcji niewpisujących się w schemat po prostu ignorując.
  2. Stawianie wyłącznie na zakłady bezpieczne – nic nie zmusza nas do tego, by korzystać z każdej opcji bukmacherskiej, jaka pojawia się przed naszymi oczyma. W tej strategii ignorujemy większość opcji, skupiając się wyłącznie na tych, które są dla nas bezpieczne – zwłaszcza na tych dwudrogowych, ale też takich wskazujących zaledwie przedział, a nie konkretne zdarzenia (na przykład liczba goli poniżej / powyżej danej wartości).. Musimy jednak pamiętać, że z mniejszym ryzykiem w parze idzie również mniejszy potencjał zarobkowy.
  3. „Łowienie” valuebetów – jak każdy doskonale wie, kursy – również te w meczach na żywo – są ustalane przez prawdziwą osobą. W związku z tym istnieje możliwość, że ta pomyli się przy ich ustalaniu – a my będziemy mogli to bezkarnie wykorzystać. Valuebety istnieją i choć w przypadku spotkań typowanych na żywo wymagają ogromnego refleksu (są zwykle korygowane tak szybko, jak tylko się pojawią), można na nich nieźle zarobić. Pamiętajmy bowiem, że bukmacher może zmienić kurs na ofercie, ale nie na już przez nas zakupionym kuponie.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc podejść do typowania na żywo z pewnością jest więcej – nic nie szkodzi w tym, byśmy sami opracowali tę własną i podążali według niej. Zwłaszcza, że weźmie ona pod uwagę wszystko to, co dla nas indywidualne, w tym budżet, jakim dysponujemy.

Jakie spotkania typować w modelu na żywo?

Spotkania, którymi powinniśmy się interesować, a które są dostępne w formacie „na żywo” powinny przynależeć do dyscypliny, w której jesteśmy doskonale zorientowani, a której zasady znamy doskonale (jest to kluczowe właśnie w tym modelu typowania). Powinny być również związane z ligą, z którą mieliśmy już do czynienia – nie każdy zdaje sobie bowiem sprawę, jak dużej analizy przedmeczowej wymagają spotkania do typowania na żywo. W końcu po informacje pozyskane w jej trakcie trzeba sięgać spontanicznie, a zarazem szybko.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na zakłady live

Na polskim rynku aktywnie i legalnie działa kilkunastu bukmacherów i każdy z nich wychodzi ze zgoła odmienną ofertą na zakłady na żywo (co jest zrozumiałe – nie każde spotkanie mogą objąć tym formatem, bo wymaga to zaangażowania kogoś od ustalania kursów na bieżąco). Ciężko jest więc wybrać spośród nich takiego buka, u którego obstawianie byłoby dla nas nie tyle najbardziej opłacalne, ale i po prostu wygodne i dostępne. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

betfan bonus tv bet
Nowa oferta promocji w Betfan online

Oferta na zakłady live w STS

STS wychodzi do typerów zgromadzonych wokół niego z bardzo ciekawą i szeroką ofertą na zakłady live. Od innych odróżnia ją fakt, że wiele ze zdarzeń w jej obrębie opatrzone jest darmową (dla typujących) transmisją na żywo. Firma jest bezkonkurencyjna pod kątem kursów na wiele spotkań, ale też przystępna, bo typować na żywo możemy w niej zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Od niedawna STS oferuje graczom bonus na obstawianie meczów na żywo, pełna oferta dostępna na stronie www.sts.pl.

Oferta na zakłady live w Fortunie

Choć oferta na zakłady na żywo w Fortunie jest podobna do tej proponowanej przez STS, jest też zupełnie inna, bo choć daje dostęp do transmisji sportowych oraz jest szeroka, skupia się na innych spotkaniach, nie zawsze z najwyższych szczebli topowych lig światowych. Fortuna słynie wręcz z prezentowania ciekawej oferty na mecze niedostępne u innych właśnie ze względu na ich niszowość.

Oferta na zakłady live w Betclic

Betclic jest bukmacherem młodym, acz ambitnym. Jego oferta potrafi zaskoczyć – zwłaszcza pod względem opcji bukmacherskich, których zazwyczaj jest u niego mnóstwo. Firma często proponuje też konkurencyjne kursy i choć nie daje dostępu do transmisji, wynagradza to rozbudowanymi statystykami, wykresami i relacjami tekstowymi.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna