Oferta gier karcianych TVBet u polskich bukmacherów

Działający w naszym kraju bukmacherzy muszą stale się rozwijać. Przymus ten narzuca im konkurencja na rynku, ale i stale wzrastające oczekiwania ze strony polskich typerów sięgających po ich usługi. Podczas gdy jeszcze kilka lat temu współczynnikiem tegoż rozwoju były nowe dyscypliny w ich ofercie, dziś – z uwagi na pokrywanie większości z nich przez wszystkich operatorów – bukmacherzy muszą uciekać się do dokonywania progresu na innych polach. Jednym z tych najczęściej wybieranych są obecnie nowe funkcjonalności, jedną z których stanowią gry karciane. W tym wpisie skupimy się na tym, czym tak właściwie są, na czym polega typowanie w ich obrębie i po którego bukmachera powinniśmy sięgnąć, by móc zrobić z nich użytek. Posłużymy się przy tym przykładem TVBet – jednego z najbardziej znanych ich dostawców.

tv betgry karciane u bukmacherów
Gry karciane TVbet u Polskich bukmacherów

Czym są gry karciane oraz TVBet?

Gry karciane stanowią nową usługę na rynku polskim, pozwalającą na obstawianie właśnie gier karcianych, które możemy kojarzyć chociażby z kasyna, u wybranych polskich bukmacherów. Każde z rozdań toczy się w formule „na żywo”, a schemat obstawiania przypomina typowanie standardowych popularnych sportów wirtualnych – obserwujemy więc przebieg symulacji gier karcianych, przeprowadzanych przez prawdziwego krupiera, a w czasie ich trwania korzystamy z opcji bukmacherskich, pojawiających się na bieżąco zależnie od sytuacji na stole. Gry karciane możemy typować całą dobę przy użyciu naszego konta głównego.

Podstawową różnicą między grami karcianymi a sportami wirtualnymi jest fakt, że te pierwsze bazują na losowości, a nie na algorytmie komputerowym. Realizowane są w bardzo profesjonalny sposób, w specjalnie do tego przygotowanych studiach nagrań, z udziałem profesjonalnych krupierów (a zwykle krupierek). Cała usługa gier karcianych jest dostarczana przez podmiot zewnętrzny, TVBet. To on dba o wszystko, co jest związane z kolejnymi rozdaniami z technicznego punktu widzenia oraz o stabilność całej funkcjonalności i stały dostęp do niej. Do bukmachera należy z kolei „podpinanie się” pod tę usługę ze swoimi opcjami bukmacherskimi. Na rynku istnieje kilku dostawców tej usługi, jednak to TVBet należy do tych najbardziej cenionych, lubianych i najchętniej wybieranych.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Całość przypomina przez standardowe mecze rozgrywane na żywo – bukmacher zamieszcza na swojej stronie ich transmisje (pobierając je ze strony TVBet), pozwalając na ich obstawianie w czasie rzeczywistym. Nie ma przy tym żadnego wpływu na przebieg każdego z rozdań.

Bukmacherzy z ofertą na gry karciane od TVBet

Choć gry karciane już od dawna goszczą w obrębie serwisów internetowych zagranicznych bukmacherów, w Polsce wciąż raczkują . Z usług platformy TVBet na naszym rynku korzystają obecnie dwa podmioty, oba z których dają dostęp do tych samych gier, ale różnych bonusów oraz całej ich otoczki.

Gry karciane TVBet w forBET

forBET – a zatem jeden z najmłodszych, ale i najambitniejszych bukmacherów na polskim rynku – jest pierwszym operatorem, który zaczął korzystać z usług dostarczanych przez TVBet w naszym kraju. Obecnie daje dostęp do typowania trzech gier karcianych – pokera, blackjacka i wojny.

forBET swoją ofertą bonusową nagradza przede wszystkim nowych graczy, którzy w danym momencie zakładają u niego konto. Mogą oni grać przez dwa tygodnie bez konieczności odprowadzania podatku od wygranych (na konkretnych warunkach – bukmacher odprowadza go za nich), ale też pozyskać bonus od pierwszego depozytu, stanowiący jego podwojenie, dający nawet 2000 złotych na darmową grę. Operator jako jeden z nielicznych nagradza też drugą wpłatę, zwiększając wygraną płynącą ze złożonego po jej dokonaniu zakładu.

betfan bonus tv bet
Nowa oferta promocji w Betfan online

Gry karciane TVBet w Betfan

Usługa gier karcianych u promowanego postacią utytułowanego Mariusza Pudzianowskiego bukmachera Betfan daje nam dostęp (podobnie, jak w przypadku wyżej opisanego forBET) do trzech gier karcianych: pokera, wojny i blackjacka. Ich typowanie odbywa się w formule na żywo. Sam bukmacher wyróżnia się na tle konkurencji solidnymi bonusami – jego głównym i największym jest tak zwany Pakiet Pudziana, skierowany do nowych graczy, pozwalającym na dostanie nawet 3000 złotych w darmowych środkach. „Śweżakom” firma daje też cashback (a zatem zwrot środków za pierwszy zakład, jeśli ten będzie przegrany) do 100 złotych.

Gry od TVBet w ofercie polskich bukmacherów

Obaj polscy bukmacherzy dający dostęp do usługi gier karcianych od dostawcy TVBet w chwili obecnej pozwalają na typowanie symulacji rozdań w:

  • wojnę, a zatem najbardziej klasyczną grę karcianą na świecie, znaną każdemu z Polaków chociażby z rodzinnych posiedzeń przy talii kart;
  • pokera, uznawanego na całym świecie za „króla gier karcianych”, wzbudzającego największe emocje, ale też rządzącego się najbardziej skomplikowanymi (choć jednocześnie prostymi do przyswojenia) zasadami;
  • blackjacka – jeśli miałoby się wskazać dwie gry karciane gromadzące przy sobie największą widownie, oprócz pokera byłby to właśnie Blackjack.

Oferta TVBet jest jednak znacznie bardziej rozbudowana i kwestią czasu jest to, kiedy nasi rodzimi operatorzy sięgną po więcej gier z jej obrębu. Jako że całą usługę na polskim rynku można nazwać pilotażową, należy się spodziewać regularnego jej poszerzania i udoskonalania.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna