Programy lojalnościowe polskich bukmacherów – u kogo opłaca się typować regularnie?

Polski rynek bukmacherski jest jednym z tych najbardziej konkurencyjnych na świecie. Mimo ograniczeń, jakie narzuca na nim państwo polskie i tego, że wymaga od bukmacherów posiadania specjalnej licencji, ci wciąż muszą się starać o każdego odbiorcę. Podczas gdy kiedyś wystarczyło im namawianie nowych użytkowników do rejestracji, dziś równie istotne okazuje się zatrzymanie ich przy sobie. Bukmacherzy online robią to przede wszystkim za pośrednictwem programów lojalnościowych. To właśnie na nich skupimy się w dzisiejszym wpisie.

programy lojalnościowe bukmacherów
Programy lojalnościowe polskich bukmacherów – u kogo opłaca się typować regularnie?

Dlaczego bukmacherzy online proponują programy lojalnościowe?

Fakt, że polscy bukmacherzy coraz częściej inwestują w systemy programów lojalnościowych nie wziął się znikąd, a jest wypadkową dwóch rzeczy: konkurencji na polskiej scenie bukmacherskiej oraz tego, jak łatwo jest aktualnie zmienić operatora i zacząć grać u innego, atrakcyjniejszego. Ludzie robią to częściej z błahych powodów – chociażby ze względu na to, że jeden buk proponuje nieco lepszy kurs na konkretne spotkanie. Programy lojalnościowe są w stanie zniwelować niewielkie różnice w ofertach, a przede wszystkim zatrzymać konkretnego klienta przy bukmacherze, z usług którego korzysta. Ten nie chce tracić dotychczas wypracowanej pozycji w tymże programie. Zwłaszcza że zawsze jest o krok od zdobycia nagród (właśnie w taki sposób jest to zaprojektowane).

Programy lojalnościowe to zatem coś, co polscy bukmacherzy stosują do utrzymania zainteresowania ze strony klientów własnymi usługami. Dziś są one niemal czymś koniecznym.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak działa typowy program lojalnościowy?

Istnieje sporo rodzajów programów lojalnościowych. Jedni legalni bukmacherzy kierują je do wszystkich swoich użytkowników – inni zaś, jak STS, tworzą specjalne strefy VIP wyłącznie dla tych najbardziej doświadczonych. Poniżej przedstawiamy schemat działania tych pierwszych. Zaznaczamy jednak, że jest on tym najpopularniejszym. Niektórzy polscy bukmacherzy podchodzą do całego systemu zgoła odmiennie.

  1. Zapoznajemy się z regulaminem programu lojalnościowego – to podstawa, którą trzeba wykonać jeszcze zanim zdecyduje się na rejestrację i zakłady bukmacherskie. Jeśli program lojalnościowy ma dla nas znaczenie, musimy wiedzieć, jak dokładnie on działa.
  2. Rejestrujemy się u bukmachera – programy lojalnościowe są oczywiście przeznaczone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Jest to logiczne i w pełni zrozumiałe.
  3. Wariant A: dokonujemy depozytów – wiele programów lojalnościowych nagradza każdy dokonywany u bukmachera depozyt. W tym przypadku musimy po prostu wpłacać środki na własne konto. Dbajmy o to, by wykorzystywać przy tym wszystkie bonusy związane właśnie z depozytem.
  4. Wariant B: obstawiamy – zdecydowana większość programów lojalnościowych nagradza każdy kolejny zakład. Po prostu więc obstawiamy, a korzyści będą płynęły z samego tego.
  5. Zdobywamy punkty i odbieramy nagrody – w obu wariantach przyznawane są nam punkty (zależne od stawki zakładu lub wartości wpłacanego depozytu). Po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości jesteśmy w stanie wymienić je na nagrody. Tymi mogą być środki na darmowe zakłady, dodatkowe bonusy, bezpieczne zakłady i wiele więcej.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc trzeba mieć na uwadze fakt, że jeden program lojalnościowy nie jest równy drugiemu. Najlepsi bukmacherzy są coraz bardziej pomysłowi w ich przypadku, w związku z czym ich formuła jest coraz bardziej innowacyjna.

Którzy polscy bukmacherzy umożliwiają udział w wartych uwagi programach tego typu?

Najlepsi bukmacherzy w bardzo różny sposób podchodzą do programów lojalnościowych. Dlatego też jeżeli celuje się w firmę z jak najlepszym programem tego typu, warto poważnie się nad tym zastanowić oraz przede wszystkim porównać co najmniej kilku z nich. Poniżej prezentujemy kilka z dostępnych opcji.

  • STS i eWinner podchodzą do programu lojalnościowego w podobny sposób. Obaj kierują go wyłącznie do tak zwanych klientów VIP, a zatem osób, które obstawiają u nich najwięcej i najczęściej. Wysyłają im specjalne zaproszenia, które są podstawą udziału w nich. Wzięcie udziału w tych programach jest więc czymś niemożliwym. To bukmacherzy online muszą wysłać zaproszenie. Programy tego typu to jednak również mnóstwo specjalnych korzyści. Oprócz ekskluzywnych bonusów to między innymi dedykowana obsługa, większe limity bukmacherskie, wejściówki na wybrane mecze. Słowem – traktowanie użytkowników jak VIP-ów.
najlepszy bukmacher bez depozytu
STS to Polski bukmacher z najlepszą ofertą bonusową
  • Fortuna podchodzi do programu lojalnościowego zgoła odmiennie. Jej Fortuna Klub Plus to program skierowany do każdego z graczy. Już na start daje 20 złotych, a każdego miesiąca przyznaje darmowy zakład za regularność i aktywność. Przede wszystkim umożliwia zbieranie punktów. Każde wydane na zakład 2 złote to jeden punkt FKP. PO uzbieraniu odpowiedniej ich ilości można je wymieniać na nagrody ze specjalnego sklepu. Program lojalnościowy u tego buka działa już od bardzo dawna. Biorą w nim udział zakłady bukmacherskie zarówno z punktów stacjonarnych, jak i serwisu online. To więc buk, u którego wszystkie obstawiane typy bukmacherskie naprawdę się liczą i dają „coś więcej”.

5 / 5. Ocen: 3

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna