TVBet – na co zwracać uwagę przy typowaniu gier karcianych

Każdy bukmacher, który w naszym kraju chce dawać dostęp do obstawiania gier karcianych musi korzystać z usług podmiotu zewnętrznego, który na bieżąco będzie dostarczał ich transmisje (choć nie będzie bezpośrednio odpowiedzialny za operowanie środkami klientów – to na bukmacherze leży sprawowanie pieczy nad nimi). Te następnie zostaną wyposażone w opcje bukmacherskie i zaprezentowane klientowi docelowemu (typerowi). Jednym z najpopularniejszych dostawców tego typu transmisji jest TVBet, po którego sięga obecnie dwóch na trzech oferujących usługę gier karcianych bukmacherów.

jak gra w gry karciane
Skuteczne obstawianie gier karcianych w TVBet

W tym poradniku skupimy się na tym, w jaki sposób – z perspektywy typera – obstawiać gry karciane od usługodawcy TVBet i na co zwracać uwagę w samych transmisjach, by być w tym dobrym.

Jak działa TVBet w Betfan i forBET?

TVBet pełni kluczową rolę w całej usłudze gier karcianych. Dostarcza bowiem transmisje symulowanych gier, które bukmacherzy forBET i Betfan traktują (przynajmniej pod względem systemu rządzącego całą usługą) jak klasyczne transmisje spotkań sportowych, pozwalając na ich obstawianie w formule na żywo. Zamieszcza je więc na swojej stronie i przyodziewa w dynamiczne i zależne od tego, co dzieje się w ich obrębie opcje bukmacherskie, zajmując się bukmacherską stroną całego przedsięwzięcia.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Transmisje przygotowane przez TVBet są nagrywane na żywo w specjalnie do tego przygotowanych studiach, gdzie krupierzy (zmieniający się co kilkanaście minut lub kilka godzin) prowadzą symulacje rozdań. Nie bazują one na algorytmie komputerowym (jak jest chociażby w przypadku sportów wirtualnych), a na prawdziwym przypadku i losowości.

Praktyczne porady – na co zwracać uwagę przy typowaniu gier karcianych z oferty TVBet?

Choć typowanie gier karcianych może wydawać się łatwe, jest to mylne wrażenie, a szybkie tempo każdego z rozdań, konieczność momentalnego przeanalizowania sytuacji na stole oraz równie wartkiego sięgnięcia po idealną dla nas opcję bukmacherską mogą okazać się prawdziwym wyzwaniem. Aby je sobie ułatwić, zwróćmy uwagę na… same transmisje, które udostępnia TVBet – są one nam w stanie wiele pomóc. Uważajmy przede wszystkim na:

  • zasady każdej z gier – ich doskonała znajomość jest podstawą sukcesu; pamiętajmy, że niektóre z gier karcianych w TVBet rozgrywają się na zasadach, które niekoniecznie muszą być nam znane w tej formie (na przykład ze względu na to, że za dziecka graliśmy inaczej). Zawsze zapoznajmy się z nimi, a najlepiej poobserwujmy kilka-kilkanaście rozdań, by przyswoić je w sposób bardziej empiryczny;
  • czas do końca – nigdy nie wchodźmy do rozgrywki w trakcie jej trwania; jedno rozdanie w ramach TVBet trwa maksymalnie kilka minut – zazwyczaj lepiej jest więc spasować i wejść do kolejnego, aniżeli stawiać w ciemno. Niezależnie od tego, jakimi poradami uraczy nas przemiła krupierka;
  • krupierkę – krupierka nie jest tylko główną zarządzającą symulacją każdej z gier – potrafi również być cennym źródłem informacji. Choć nie ma ona żadnego wpływu na rozgrywkę, potrafi w klarowny sposób zaprezentować nam wszystkie możliwości dalszego jej przebiegu, zwrócić uwagę na to, który z wirtualnych graczy ma największą szansę na zwycięstwo, ale też udzielić nam porad ściśle związanych z zasadami danej gry. Pamiętajmy, że możemy wchodzić z nią w interakcję;
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online
  • innych obstawiających – korzystając z czatu, możemy kontaktować się również z innymi typerami – często dzielą się oni swoimi własnymi kuponami, które mogą dać nam wiele do myślenia;
  • paletę możliwości – podstawą jest odpowiednie zorientowanie się w sytuacji na stole i szybkie jej przeanalizowanie (jak już mówiliśmy, może w nim pomóc krupierka); wykluczając pewne możliwości, a faworyzując te bardziej prawdopodobne jesteśmy w stanie osiągnąć sukces znacznie łatwiej i uszczuplić sobie możliwości przegranej.
  • ilość kart, które jeszcze pojawią się na ekranie – czasem, jak na przykład w przypadku pokera, znacznie lepiej jest poczekać na kolejny etap rozgrywki. Patrzmy więc na to, czy krupierka szykuje jeszcze kolejne karty oraz czy któreś z dobrze widocznych pól na stole jest jeszcze puste (jeśli oczywiście nie znamy zasad na tyle, by podążać za nimi i wiedzieć to bez spojrzenia na te elementy).

U których bukmacherów możemy obstawiać gry karciane od TVBet?

TVBet jest jednym z najpopularniejszych dostawców transmisji gier karcianych na świecie – sięga po niego wielu bukmacherów z różnych krajów, w tym dwóch (na trzech z ofertą na gry karciane) z Polski. Oferta kursowa na każdą z opcji jest u nich identyczna – różnic między nimi powinniśmy więc upatrywać w sposobie jej prezentacji, ale i w akcjach promocyjnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry karciane od TVBet w forBET

forBET zdecydowanie wygrywa pod kątem akcji promocyjnych – proponuje typerom dostęp do rankingu użytkowników, skupionego wyłącznie wokół tej usługi, każdego tygodnia promującego najlepszych obstawiających. Poza tym wszystkim całą usługę forBET prezentuje w sposób czytelny, zapewniając szybkość i stabilność obstawiania.

Gry karciane od TVBet w Betfan

Polski bukmacher Betfan to nowicjusz na polskim rynku bukmacherskim pozwala na typowanie szybkie i bezproblemowe, dając też dostęp do solidnego bonusu powitalnego, dobrze działającej aplikacji mobilnej oraz łatwego w opanowaniu interfejsu. Jest bukiem nowoczesnym i w taki właśnie sposób podchodzącym do użytkowników.

5 / 5. Ocen: 5

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna