TVBet w forBET i Betfan vs TOTALGames – porównanie gier karcianych

Gry karciane są nową usługą w ofercie polskich bukmacherów, w lawinowym tempie zyskującą na popularności i z miesiąca na miesiąc przyciągającą do siebie setki nowych typujących. Choć w chwili obecnej w Polsce jest traktowana jako usługa pilotażowa, a dostęp do niej dają wyłącznie wybrani operatorzy, już teraz na rynku znalazło się miejsce na wielu ich dostawców. W tym artykule skupimy się na opisaniu i porównaniu TVBet oraz TOTALBet, wraz z wyszczególnieniem różnic związanych z oboma.

totalgames gry karciane bez depozytu
TVBet w forBET i Betfan vs TOTALGames – porównanie gier karcianych

Czym są gry karciane i na czym polega ich typowanie?

Gry karciane stanowią usługę, w której typujemy przebieg rozdań w znanych chociażby z kasyn grach karcianych (pokerze, wojnie i innych). Odbywa się to w formule na żywo, przy czym nieodzowną częścią tego jest transmisja symulacji owych rozdań. Przebiega ona w asyście krupiera (a najczęściej krupierki), który zajmuje się rozdawaniem i tasowaniem kart, ale też wyznaczaniem typującym czasu na obstawianie i informowaniem o tym, że w danym momencie on upływa. W międzyczasie, dokonuje on analizy każdego kolejnego etapu rozgrywki.

Samo typowanie przebiega dokładnie tak, jak w przypadku obstawiania klasycznych spotkań sportowych w formule na żywo – transmisji rozdania towarzyszą opcje bukmacherskie, które zmieniają się dynamicznie, zależnie od przebiegu danego rozdania. Wybieramy tę, na którą chcemy postawić, określamy stawkę i zakładamy kupon.  

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

TVBet – charakterystyka usługi

TVBet jest dostawcą w pełni niezależnym od polskich (i zagranicznych) bukmacherów (podobnie jak Betgames w STS). Sam w sobie kręci i udostępnia na żywo transmisje rozdań w dziewięciu popularnych grach karcianych i losowych (ale tylko z trzech korzystają polscy bukmacherzy, przynajmniej na ten moment), oferując je bukmacherowi na bazie ich współpracy. Ten z kolei owe transmisje ubarwia opcjami bukmacherskimi i – ogólnie – ofertą na zakłady, realizowaną już w pełni po jego stronie.

TOTALgames – charakterystyka usługi

Gry karciane w TOTALgames działają na podobnej zasadzie, jak te od TVBet w Polsce – z tym, że są one dostępne wyłącznie u bukmachera TOTAlbet i w całości organizowane przez niego. Formuła jest ta sama, format typowania jest identyczny, z tym, że to ten operator ma pełen wpływ na usługę – on też zajmuje się transmitowaniem rozdań w formule na żywo.

Podobieństwa i różnice w działaniu usług od obu dostawców

Jako że zarówno TVBet (bukmacherzy Forbet i Betfan udostępniający gry karciane za jego pośrednictwem) jak i TOTALgames poruszają tę samą usługę, choć w nieco inny sposób, nie sposób jest nie dopatrzeć się pewnych podobieństw zarówno w schemacie ich działania, jak i prezentacji. Należą do nich między innymi:

  • krupierka jako prowadząca symulacje – dba ona o to, by przebiegały zgodnie z regulaminem, ale też były atrakcyjne dla oglądających,
  • szybkie tempo zakładów – jedno rozdanie w ramach każdej z usług trwa maksymalnie kilka minut i własnie w tym czasie rozwiązaniu ulegają wszystkie kupony,
  • te same zasady – pokrywające się gry karciane rządzą się takimi samymi zasadami w obrębie obu usług;
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podobieństwa jednak zdecydowanie ustępują miejsca różnicom, których ilość jest znacznie większa. Do tych zasługujących na największą uwagę zaliczyć należy:

  • dostępność – podczas gdy usługa TVBet jest dostępna całodobowo, każdego dnia w roku, TOTALgames rozgrywa się wyłącznie w ściśle określonych godzinach (zwykle od 15:00 do 23:00);
  • wersję językową – transmisje gier karcianych w obrębie usługi TVBet rozgrywają się w języku angielskim – to nim posługuje się krupierka i to w nim powinny powstawać wiadomości kierowane właśnie do niej; w TOTALgames mamy do czynienia z w pełni polskimi stołami;
  • kursy bukmacherskie – o ile w obrębie TVBet kursy bukmacherskie u każdego z operatorów są takie same, TOTALbet ma większą swobodę w ustalaniu kursów u siebie – i tę swobodę wykorzystuje;
  • źródło usługi – choć różnicę tę wymieniamy na końcu, ma ona największe znaczenie. TVBet jest dostawcą zewnętrznym, który swoje transmisje prezentuje i udostępnia niezależnie od oferty bukmacherskiej – możemy mieć więc pewność na temat braku jego związku z bukiem; TOTALgames jest w całości kontrolowane przez firmę TOTALbet, a zatem bukmachera, która przedstawia ofertę bukmacherską na te transmisje. Musimy więc ufać temu, że wszystko w jego obrębie przebiega uczciwie (gwarantuje to jednak po części fakt, że jest on bukiem zaufanym i legalnym);
najlepszy bukmacher bez depozytu
STS to Polski bukmacher z najlepszą ofertą bonusową
  • liczba gier – TVBet daje dostęp do 9 różnych gier karcianych i losowych (m.in. poker online, blackjack, bakarat itd.), choć polscy bukmacherzy obecnie korzystają z zaledwie trzech z nich. TOTALgames to z kolej zaledwie dwie gry (z perspektywą na powstanie nowych, oczywiście). Prawdodopobnie liczba gier nigdy nie będzie tak bogata jak w Total Casino, jednak cieszy fakt, że bukmacherzy co jakiś czas dodają nowe gry karciane i urozmaicają tym samym ofertę.

TVBet czy TOTALgames – co wybrać?

Usługa TVBet jest jedną z najbardziej wszechstronnych i profesjonalnie zrealizowanych, ale i transparentnych w swoim działaniu. Wybierając bukmachera z nią mamy gwarancję pełnej uczciwości zakładów na gry karciane, ale i tego, że nasze typowanie odbywać się będzie w przyjaznych dla nas warunkach. TOTALgames jest jednak usługą, która posiada olbrzymią przewagę – wyłącznie polskie stoły. Nie jest jednak dostępna całodobowo, a w wybranych przez bukmachera okienkach czasowych.

Wybór konkretnego usługodawcy do typowania gier karcianych nie jest łatwy i choć wiele przemawia za postawieniem na bukmachera z ofertą na gry od TVBet, jego konkurent również ma wiele zalet. Dlatego też ustalmy, czego tak naprawdę my potrzebujemy czy oczekujemy i to właśnie na bazie tego podejmijmy naszą decyzję.

5 / 5. Ocen: 2

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna