TVBet w Polsce – jakie nowe gry mogą pojawić się u nas już wkrótce?

Gry karciane weszły na polski rynek dość nagle i bardzo szybko zdołały go zdobyć, stając się najpopularniejszą usługą dodatkową spośród tych oferowanych przez bukmacherów (a sporty wirtualne, przypomnijmy, istnieją u nich już od pięciu lat). Większość z nich do ich dostarczania wykorzystuje pośrednika TVBet i – patrząc po jego szerokiej ofercie – na kilku grach wcale nie musi się skończyć. Co jeszcze mogą wprowadzić na nasz rynek polscy bukmacherzy? Kiedy dokładnie to zrobią i którzy z operatorów najprawdopodobniej będą rozwijać paletę oferowanych przez siebie pozycji? O tym wszystkim porozmawiamy w dzisiejszym wpisie.

tvbet nowe gry online
TVBet w Polsce – jakie nowe gry mogą pojawić się u nas już wkrótce?

Już na samym początku zaznaczamy, że gry karciane są przez bukmacherów oferowane za zgodą Ministerstwa Finansów. Bukmacherzy online z pewnością będą z nim konsultowali wszystko to, co będą mieli w planach wprowadzić. Zwłaszcza że, jak za chwilę pokażemy, niektóre gry wcale karcianymi nie są (choć wpisują się w model działania całej usługi).

Gry karciane TVBet – czemu zawdzięczają swoją popularność?

Gry karciane to usługa dodatkowa, która pojawiła się obok sportów wirtualnych jako ich alternatywa. Szybko jednak stała się tą główną i znacznie bardziej lubianą. Z czego to wynika? Przede wszystkim z faktu, że bazują one nie na algorytmach komputerowych (które, bądź co bądź, mogą pracować na korzyść bukmachera i nie pozwalać mu przegrać), a na prawdziwej losowości. Po drugie zaś, gry karciane to pewna namiastka kasyna, które poza granicami naszego kraju znaleźć można u praktycznie każdego bukmachera. Jako że polskie prawo jest dość specyficzne, również z tej namiastki klienci mogą (bo i nie mają większego wyboru) się cieszyć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Gry karciane to przede wszystkim możliwość typowania całą dobę – w dodatku w otoczeniu prawdziwej krupierki, często niezwykle atrakcyjnej. Szybki format zakładów pozwala na rozwiązywanie kuponów w zaledwie kilka minut, co również oddziałuje na plus. Te wszystkie aspekty razem wpływają na szybki rozwój usługi i na stałe zdobywanie przez nią popularności. Legalny poker online w Polsce, dzięki takim usługom jak TVbet czy Betgames to w końcu powiem świeżości, tylko cieszyć się, że popularni bukmacherzy w Polsce zdecydowali się na taki ruch.

Jakie gry karciane mogą się jeszcze pojawić w TVbet Polska?

Oferta na gry karciane od firmy TVBet jest w Polsce bardzo rozbudowana i pod względem ilości dostępnych pozycji bije na głowę rozwiązania serwowane przez innych ich dostawców – mamy Indyjski Poker, Blackjack, Bakarat i wiele innych. Mimo wszystko jednak popularność usługi nie pozwala bukmacherom spocząć i pcha ich w stronę stałego jej rozwijania. TVBet już teraz w swojej ofercie posiada całe mnóstwo innych gier, które mógłby potencjalnie udostępnić polskim operatorom. Niewykluczone, że wkrótce tak się stanie i zadebiutują one w naszym kraju.

fuksiarz gry karciane
Najlepsze gry karciane z bonusem w Fuksiarz.pl

Poniżej przedstawiamy wszystkie te gry, które zasługują na uwagę, a których pojawienie się w Polsce jest czymś dość prawdopodobnym.

Hypergammon

Hypergammon to dość ekscytująca gra, w której krupierka używa kości. Stanowi ona przyspieszony wariant Backgammona. Pojedynkują się w niej ze sobą dwa rodzaje pionków – czarne i białe. Wraz z każdym losowaniem kośćmi, poszczególne pionki poruszają się dalej aż do momentu, w którym wypadną z planszy. Wygrywają te, którym uda się wypaść w całości jako pierwszym.

W grze tej mamy do dyspozycji mnóstwo rynków na zakłady. Oprócz tego podstawowego (na to, którym pionkom ostatecznie uda się sięgnąć po zwycięstwo) możemy skorzystać chociażby z zakładu na to, jaka będzie ostateczna suma wyrzuconych na kościach oczek i czy zostanie wylosowana parzysta / nieparzysta liczba oczek. Możemy również obstawiać konkretną ich ilość przy każdym kolejnym posunięciu.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

1Bet

1Bet to bardzo prosta gra losowa, w której – niczym w popularnym Lotto online – z komory z 37 różnymi opisanymi liczbami kulami losowana jest dokładnie jedna. Naszym zadaniem jest wytypowanie, która z kul zostanie wylosowana. Możemy tutaj stawiać na wiele opcji, w tym na to, że:

  • system wylosuje kulę z parzystą lub nieparzystą liczbą,
  • kula będzie koloru czarnego lub czerwonego,
  • wartość liczby będzie wynosiła poniżej / powyżej konkretnego numeru,
  • konkretna liczba zostanie wylosowana.

W 1Bet mamy zaledwie 30 sekund na obstawienie własnych typów, po czym następuje szybkie losowanie i typowanie może rozpocząć się od nowa. Jest to typowo losowa gra, zaprezentowana w bardzo przyjemnej dla oka postaci. Na pewno znalazłaby swoich zwolenników. Czy jednak MInisterstwo Finansów pozwoli na takową? W końcu bardzo jej blisko do wspomnianego Lotto, które należy do spółki skarbu państwa i jest jedyną grą losową udostępnioną w Polsce.

najlepszy bukmacher bez depozytu
STS to Polski bukmacher z najlepszą ofertą bonusową

FruitRace

Bardzo ciekawa gra losowa, w której maszyna losująca jest zaprezentowana w postaci toru wyścigowego. Nasze zadanie jest tutaj bardzo proste, gdyż sama gra umożliwia nam korzystanie z wyłącznie jednego rynku. Obstawiamy w nim ilość kuli, które po losowaniu i umiejscowieniu ich w finalnej komorze będą odpowiadały kolorystycznie (i symbolowo – każda posiada wizerunek owoca) do rysunku obok komory. W grze typujemy ilość takich właśnie podobieństw – jeśli uznamy, że będzie ich więcej niż 4, możemy liczyć na dodatkowy mnożnik do wygranej.

Gra oferuje bardzo przejrzyste zasady, a jedno losowanie odbywa się co minutę. Na typowanie mamy równo 30 sekund po każdym losowaniu.

WheelBet – Koło Fortuny

Jedną z najciekawszych gier dostępnych w ofercie TVBet jest koło fortuny, którego zasady działania są bardzo łatwe do zrozumienia. Prowadząca (już nie krupierka, bo nie jest to gra karciana) co jakiś czas obraca kołem, by wskazać zwycięską cyfrę na nim (opatrzoną też określonym kolorem). Obracanie kołem rozpoczyna jeszcze w czasie przyjmowania zakładów, co może dodatkowo podkręcić towarzyszące temu emocje. W grze tej można obstawiać:

  • określony przez nas sektor, który sami wybierzemy w bardzo intuicyjny sposób (po najechaniu na rynek podkreślają się pola, które będą dla nas tymi zwycięskimi),
  • kolor i rodzaj pola – możemy postawić na pole czerwone lub czarne oraz na numer parzysty lub nieparzysty,
  • liczby wraz z sąsiadującymi im polami – dzięki zakładowi temu zmaksymalizujemy szanse na zwycięstwo,
  • wartość liczby w systemie poniżej/powyżej.
superbet jaki kod promocyjny
Jaki kod promocyjny na bonus w Superbet? BETONLINE

Typowanie w kole Fortuny jest możliwe przez 75 sekund od zakończenia poprzedniego obrotu. Jest więc czas na to, by się zastanowić.

7Bet i inne gry losowe

7Bet to kolejna ciekawa gra losowa, której również bardzo blisko jest popularnemu Lotto online. W jej obrębie system losuje siedem różnych kul spośród 42 dostępnych. Zadaniem typującego jest wskazanie, które kule dokładnie zostaną wylosowane. Nie jest to jednak nasza jedyna opcja – możemy postawić również na to, jaka będzie suma wylosowanych liczb, czy będzie ona parzysta czy nieparzysta oraz ile kul o określonym kolorze zostanie ostatecznie wylosowanych. Jedno losowanie trwa bardzo szybko, jednak istnieje ponad dwuminutowa przerwa między każdym kolejnym. Ma ona na celu danie nam czasu na obstawienie.

W ofercie TVBet aktualnie znajduje się wiele innych, dość podobnych do tej, gier losowych. Choć każda z nich wygląda atrakcyjnie, ciekawym jest, czy będą mogły zostać wprowadzone na polski rynek. Ministerstwo zgodziło się na wdrożenie gier karcianych – być może i tutaj najlepsi bukmacherzy online będą mogli liczyć na przychylną dla nich decyzję?

Gdzie mogą pojawić się nowe gry z TVBet?

Z usług TVBet aktualnie korzysta bardzo wielu polskich bukmacherów, a ich lista stale się poszerza. Wszyscy dzielą ze sobą transmisje konkretnych gier, jednak ich oferta różni się – zależy bowiem po pierwsze od ich upodobań co do gier, ale i od umowy, jaką nawiązali z dostawcą. Jedno jest jednak pewne: każdy z tych bukmacherów stara się, by jego oferta była jak najszersza, a jednocześnie stale aktualizowana. Tylko wtedy jest ona w stanie przynieść im nowych klientów.

Największym bukmacherem z ofertą od TVBet jest www.Betfan.pl, który na pewno będzie pierwszym wprowadzającym nowość i tytuły niedostępne u konkurencji. Dość sprawnie za rynkiem podąża również Superbet, który istnieje od stosunkowo niedawna, a już teraz prezentuje bardzo konkurencyjną ofertę. Nie tylko na gry karciane. Wart uwagi jest również bukmacher Forbet, w przypadku którego kusić może jego szata graficzna. Jest czytelna i pozwala w przyjemnej atmosferze obstawiać własne typy bukmacherskie na gry karciane.

4.3 / 5. Ocen: 6

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna