W co można grać w TVbet? Dostępne gry karciane online

Gry karciane stają się coraz popularniejszą usługą dodatkową w obrębie serwisów internetowych polskich bukmacherów. Świeża ich formuła i całodobowa dostępność sprawiają, że typujący sięgają po nią coraz częściej, a jako że są wciąż nowym pomysłem, oferującemu je bukmacherowi pozwalają wyróżnić się na tle innych.

najlepsze gry karciane tvbet
Jakie są dostępne gry w TVbet?

Same w sobie są oferowane przez operatorów zakładów wzajemnych na bazie współpracy z ich dostawcami – to oni dostarczają ich transmisje na żywo (realizowane w profesjonalnych studiach, z udziałem prawdziwego krupiera). Bukmacher z kolei przydziela im opcje bukmacherskie i udostępnia do obstawiania swoim klientom. Podmiotem, po którego sięga zdecydowana większość operatorów jest TVBet – cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony bukmacherów. Lubiany jest również przez typerów, zarówno ze względu na profesjonalizm jego usług, jak i szeroką paletę gier, do których daje dostęp. Nie wszystkie są jednak dostępne u polskich buków. W które u nich zagramy, a których nie zobaczymy?

Gry karciane od TVBet – które z nich można obstawiać u polskich bukmacherów?

Rynek symulowanych gier karcianych robi się co raz szerszy, najpierw Betgames STS, potem TVbet, a od niedawna także Bet On Games w Fortunie. W chwili obecnej obaj polscy bukmacherzy z ofertą na gry karciane od TVBet (wypisujemy ich w dalszej części poradnika) dają dostęp do trzech możliwych do obstawiania gier karcianych:

  • pokerze – najpopularniejsza gra karciana na świecie w TVBet jest prezentowana w swoim najbardziej znanym i najchętniej uprawianym wariancie – Texas Hold’em. Zasady są przystępne, a do dyspozycji mamy tu dwie opcje bukmacherskie: stawiane na zwycięski układ lub też gracza;
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online
  • wojnie – jedna z popularniejszych, choć rzadko obecnych chociażby w kasynach gier, w której typujemy szybkie pojedynki między graczem a krupierem. Wskazywać możemy wygraną któregoś z nich, bądź też kartę, która pojawi się na ekranie (albo też układ, który będzie zwycięski);
  • blackjacku – kolejna z niesamowicie popularnych w kasynach na całym świecie gier karcianych, w której gracze zmierzają ku liczbie punktów „21”. Typować w Blackjack możemy między innymi zwycięstwo któregoś z graczy, bust (przekroczenie liczby 21) lub też złoty zakład (dwa asy w pierwszej fazie rozgrywki).

Wszystkie z tych gier można typować w formule na żywo, z dynamicznymi, bo zależnymi od przebiegu danego rozdania kursami i opcjami bukmacherskimi. Są one dokładnie takie same w przypadku obu bukmacherów w Betfan i Forbet – ci konkurują więc ze sobą na innych polach, w tym tym związanym z bonusami promocyjnymi lub też przyjaznością interfejsu użytkownika.

Gry karciane od TVBet niedostępne u polskich bukmacherów

Gry karciane w Polsce stanowią usługę, która w naszym kraju wciąż uchodzi za pilotażową. Zaledwie kilku bukmacherów zdecydowało się na wprowadzenie ich do swojej oferty i można śmiało przypuszczać, że dopiero testują oni ten rynek i sprawdzają, czy przyjmie się u odbiorców. Właśnie dlatego oferują tylko trzy gry z palety dziewięciu różnych proponowanych przez TVBet – można jednak przypuszczać, że wraz z czasem ich oferta właśnie w kontekście gier karcianych poszerzy się o nowe tytuły.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Poniżej pokrótce przedstawiamy te, które oddaje do dyspozycji TVBet (poza wcześniej przez nas wymienionymi, znajdującymi się w ofercie polskich buków) zaznaczając, że nie każda jest grą z definicji  „karcianą”, a wiele spośród nich stanowi coś na kształt loterii telewizyjnych:

  • Keno – w Keno losowane jest 20 kul z liczbami – my musimy wskazać, które z nich zostaną wylosowane przez bukmachera.
  • BGBet – bardzo przypomina Keno, z tym, że prezenter (krupier) losuje zaledwie jedną kulę (z puli 37), natomiast my musimy wskazać, który numer będzie ona reprezentowała.
  • 5Bet – loteria, w której prezenter losuje pięć kul (z 36), mogących być w jednym z czterech kolorów – niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym. Opcji zakładów bukmacherskich na tę grę jest całe mnóstwo.
  • 7Bet – w tej grze prezenter losuje siedem kul z puli 42. 
  • JokerBet – gra karciana, w której krupier pokazuje po kolei całą talię 52 kart – naszym zadaniem jest typowanie (na wiele różnych sposobów) tego, jaka karta pojawi się na stole w następnej kolejności.
  • Ruletka – jedna z najbardziej znanych gier kasynowych, w przypadku TVBet prezentująca koło w pozycji pionowej (a nie, jak to bywa w klasycznej wersji tej gry, poziomo, na stole).

Bukmacherzy z ofertą na gry karciane od TVBet

W chwili obecnej na polskim rynku działają dwaj bukmacherzy, którzy prezentują swoją ofertę na gry karciane od TVBet. Obaj proponują możliwość typowania trzech gier (pokera, wojny oraz blackjacka) na dokładnie tych samych głównych warunkach, z identycznymi kursami oraz opcjami bukmacherskimi. Różnic między nimi można się dopatrywać w innych aspektach mających związek z grami karcianymi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry karciane od TVBet w ofercie Betfanu

Mocną stroną bukmachera Betfan jest jego solidny bonus powitalny – Pakiet Pudziana, dający nawet 3 x 777 złotych do wykorzystania, również w grach karcianych. Bukmacher Betfan prezentuje też bardzo nowoczesny interfejs oraz stabilny i szybki serwis internetowy, co jest bardzo istotne w przypadku zakładów rozgrywanych w tak szybkim tempie.

Gry karciane od TVBet w ofercie forBetu

forBET to jedyny z dwóch bukmacherów, który daje dostęp do akcji promocyjnej związanej wyłącznie z jego ofertą na gry karciane od TVBet. Bonusy na gry karciane są bardzo atrakcyjne i dostępne dla nowych graczy na stronie www.ifobet.pl. Pozwala na wzięcie udziału w rywalizacji w ramach rankingu najlepszych typerów właśnie w jej obrębie. Poza tym przedstawia solidny bonus powitalny oraz przystępny interfejs.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna