Wojna Andar Bahar w TVBet – zasady gry, wygrywające układy

Usługa gier karcianych u polskich bukmacherów jest nowością, która – jak się szybko okazało – zawojowała rynek i zaczęła być szalenie popularna. Bukmacherzy online szybko zobaczyli, jak duży drzemie w niej potencjał – to z kolei sprawiło, że zaczęli ją błyskawicznie rozwijać, dążąc do tego, by oferowała ona ich klientom jak najwięcej sposobów na obstawianie. Szybkie, sprawne i ekscytujące. Nie trzeba było długo czekać, by obok pokera i blackjacka móc zobaczyć także wiele innych gier karcianych. Jedną z nich jest Wojna w stylu Andar Bahar – odmiana popularnej i znanej na całym świecie gry karcianej. Na czym ona tak właściwie polega, jak wygląda w niej rozdanie i jakie rynki bukmacherskie mamy do dyspozycji w jej przypadku? O tym porozmawiamy w naszym dzisiejszym wpisie.

zasady gry andar bahar
Wojna Andar Bahar w TVBet – zasady gry, wygrywające układy

Warto wiedzieć: wojna w tym konkretnym jej wariancie jest swoistą nowością na rynku bukmacherskim. Oznacza to, że nie znajdziemy jej u wszystkich bukmacherów, a jedynie u tych, którzy stale ulepszają usługę gier karcianych i zdołali ją już do niej wprowadzić. Listę najpopularniejszych bukmacherów tego typu przedstawimy w dalszej części wpisu.

Co to jest i jak grać w Wojna Andar Bahar w TVBet?

Wojna: Andar Bahar jest odmianą klasycznej gry w wojnę, która różni się od swojej klasycznej wersji wieloma zasadami. Jednym z tych podstawowych jest cel rozgrywki: nie jest nim wyłonienie karty wyższej niż przeciwnik, ale… doprowadzenie do wojny.

W tym rodzaju wojny mamy do czynienia z dwiema stronami: Andar oraz Bahdar. Na początku rozgrywki wyłaniany jest joker, który jest kartą, która wytycza wartość. To do niej będą dążyć obie strony wojny (to Andar i Bahar toczą tutaj pojedynek). Krupierka przydziela każdej z nich po jednej karcie aż do momentu, w której któraś z nich nie będzie dysponowała kartą o tej samej wartości, co joker. Gdy tak się stanie, rozdawanie natychmiast zostanie przerwane, a któraś ze stron wygra.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wojna tego typu odbywa się w bardzo szybkiej formule i oferuje znacznie inne emocje niż jej standardowy odpowiednik. Jeżeli obstawimy, a przegapimy rozwiązanie zakładu, zawsze możemy skierować się do sekcji Wyniki, gdzie prezentowane są wyniki ostatnich gier wraz z możliwymi do obejrzenia fragmentami transmisji na żywo.

Interfejs tej gry jest dość prosty – na samej górze znajduje się transmisja wraz z wynikiem ostatniej gry. Na dole zaś mamy możliwość przejrzenia statystyk, wybrania rynku bukmacherskiego oraz oczywiście zawarcia zakładu. Usługa korzysta z tego samego konta i salda, co główny serwis bukmachera, u którego gramy. Aby móc z niej korzystać, musimy więc zalogować się. Co ważne, TVBet i Betgames (usługa dostępna w STS) pozwala na oglądanie rozdań również użytkownikom, którzy nie zalogowali się na swoje konto. To sprawia, że budowanie własnego doświadczenia możemy zacząć na długo przed tym, jak sięgniemy po właściwe zakłady.

najlepszy bukmacher bez depozytu
STS to Polski bukmacher z najlepszą ofertą bonusową

Przebieg rozdania w Wojnie Andar Bahar w TVBet

Rozdanie w Wojnie Andar Bahar w TVBet nie należy do najbardziej skomplikowanych i choć można byłoby je podzielić na etapy, wcale tak nie jest obstawiać możemy przed rozpoczęciem samego w sobie rozdawania, ale też po wylosowaniu jokera – mamy na to dokładnie minutę, w czasie której krupierka dokonuje tasowania kart po poprzednim rozdaniu. Schemat wygląda następująco:

 1. Obstawiamy wybrany przez nas rynek – ich listę prezentujemy w kolejnym dziale naszego wpisu.
 2. Krupierka losuje jokera – tutaj mamy drugą szansę na postawienie naszych zakładów (po nieco mniejszym kursie). Mamy na to dokładnie 40 dodatkowych sekund.
 3. Krupierka przyznaje po jednej karcie dla strony Andar i Bahar, począwszy od tej pierwszej. Rozdawanie kart przebiega aż do momentu, w którym któraś ze stron będzie miała na swoim koncie kartę o tej samej wartości, co joker.
 4. Następuje rozwiązanie zakładu, przetasowanie kart i po minucie przerwy – rozpoczęcie kolejnej rundy zakładów.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jeżeli chcemy, możemy obstawiać nie tylko aktualnie trwające rozdanie, ale i dowolne przyszłe (wystarczy, że wybierzemy jego numer identyfikacyjny z odpowiedniego menu). Krupierka tasuje karty niezależnie od tego, ile kart zostaje wykorzystanych do rozwiązania. Nawet wtedy, gdy dochodzi do niego po wyciągnięciu z talii zaledwie jednej karty.

Zakłady bukmacherskie w Wojnie Andar Bahar

Jeżeli chodzi o to, co możemy obstawiać u bukmachera, opcji mamy całkiem sporo. Postawić możemy między innymi na:

 • zwycięzcę – to podstawowy rynek, w którym wybieramy, czy dane rozdanie wygra strona Andar, czy po zwycięstwo sięgnie strona Bahar,
 • liczbę rozdanych kart – tutaj stawiamy na to, po ilu kartach (w sumie) zostanie rozwiązany zakład. Wskazujemy określone przedziały (1-5, 6-10 i tak dalej),
 • joker – w tym miejscu mamy rynek na wartość jokera – bukmacher pozwala założyć się o to, czy będzie ona równa liczbie “7”; rynek ten dostępny jest tylko przed wyłonieniem  jokera,
 • kolor wygrywającej karty – możemy postawić na to, czy karta, która zagwarantuje którejś ze stron zwycięstwo będzie czerwona czy czarna.
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

W razie potrzeby jesteśmy w stanie postawić na dowolną ilość rynków bukmacherskich, które po każdym wyborze znajdą się na naszym kuponie. Nie mylmy tego jednak ze stawianiem kuponu akumulacyjnego. Każde zdarzenie będzie bowiem obstawione na zakładzie pojedynczym (osobnym), a jego wynik będzie niezależny od wyniku każdego innego. Jeśli czujemy taką potrzebę i chcemy obstawiać szybciej, możemy aktywować opcję Za jednym kliknięciem. Wtedy też zakład będzie zawierany od razu po kliknięciu w rynek bukmacherski – po stawce ustawionej w menu kuponu.

Bukmacherzy online – u którego można obstawiać Wojnę Andar Bahar?

Wojna: Andar Bahar to nowość na polskim rynku. Nawet jeśli dostawca TVBet oferował ją już od dość dawna, polscy bukmacherzy dopiero teraz zaczęli wprowadzać ją do swojej oferty. Nie ma się więc czemu dziwić, że nie znajdziemy jej u absolutnie każdego. Mimo wszystko jednak wybór mamy dość duży, a bukmacherzy z tą grą w ofercie i poker online potrafią być niesamowicie atrakcyjni. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki.

 • Superbet – z trzema różnymi rodzajami wojny, Indyjskiego pokera Superbet prezentuje praktycznie kompletną ofertę na ten właśnie rodzaj gry. Robi to w bardzo przyjemny dla oka sposób. Co więcej, pozwala typować bardzo sprawnie i szybko i daje nam dostęp do mnóstwa ofert specjalnych. Wiele jego promocji jest celowanych właśnie w gry karciane. Może on więc być dobrym wyborem dla osób, które oczekują nie tylko obecności tej gry w ofercie, ale też możliwości obstawiania jej na korzystniejszych warunkach.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
 • Betfan jest bukmacherem znacznie bardziej doświadczonym, a na pewno i rozpoznawalnym. On również zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty tej odmiany wojny – w dodatku zrobił to jako jeden z pierwszych. Cały interfejs obstawiania w Betfan utrzymał w stylistyce swojej własnej strony i trzeba mu oddać, że usługa ta wygląda u niego wybornie. Możemy więc mieć pewność, że będziemy ją obstawiać z uśmiechem na ustach. Zwłaszcza że buk proponuje delikatne lepsze kursy na rynki bukmacherskie.
 • LVBet to kolejny bukmacher, który posiada gry karciane jak poker online, Wojna Plus, Wojnę Andar Bahar w swojej ofercie. Podobnie jak u całej reszty, działa ona w jego serwisie internetowym i aplikacji mobilnej. Sam w sobie pozwala na zarabianie punktów do programu lojalnościowego również za pośrednictwem zakładów na wojnę tego typu.

Oczywiście każdy z tych bukmacherów Wojnę Andar Bahar czerpie od dostawcy TVBet. Oznacza to, że transmisja jest u nich dokładnie taka sama – podobnie jak większa część interfejsu. Drobnych różnic można doszukiwać się w kursach, jednak są to różnice na tyle delikatne i kosmetyczne, że nie powinny być dla nas decydujące. Chyba że obstawiamy bardzo często i korzystamy przy tym z dużych stawek.

Pamiętajmy, że usługa gier karcianych w Polsce u każdego bukmachera jest jednym z najszybciej rozwijanych (i rozwijających się) elementów oferty. Nawet jeśli więc u naszego ulubionego operatora Wojna w stylu Andar Bahar nie jest jeszcze dostępna, możemy śmiało przypuszczać, że kiedyś zostanie udostępniana. Zwłaszcza że cieszy się ona dość dużym zainteresowaniem, a jej proste zasady sprawiają, że decydują się na nią również osoby mało doświadczone w obstawianiu.

5 / 5. Ocen: 5

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna