Wojna Plus w TVBet – zasady, wygrywające układy i zakłady

Usługa gier karcianych u polskich bukmacherów cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem, że operatorzy stale starają się zachęcić do korzystania z niej i zawierania w niej coraz większych zakładów. Robią to na dwa sposoby: rozwijając ją oraz proponując atrakcyjne bonusy promujące obstawianie w jej obrębie.

gry karciane online tvbet
Wojna Plus w TVBet – zasady, wygrywające układy i zakłady

Jednym z nieodzownych elementów rozwijania tej usługi jest wprowadzanie do niej nowych gier. Jedną z tych, które u polskich bukmacherów pojawiły się stosunkowo niedawno, oprócz Indyjskiego pokera, jest tak zwana Wojna plus. Na czym ona tak właściwie polega, jak przebiega pojedyncze rozwiązanie i na jakie rynki można się w niej zdecydować? Zapraszamy do skorzystania z naszego kompendium wiedzy na jej temat.

Czym jest Wojna Plus w TVBet?

Wojna Plus to polska nazwa dla gry Joker Bet, proponowanej przez TVBet już od dawna, a wprowadzonej do polskich serwisów bukmacherskich dopiero w ostatnim czasie. Do tej pory najbardziej popularne tam gry to poker online, bakarat i blackjack. Została ona przez nich nazwana w taki sposób głównie ze względu na to, że bardzo wiele łączy ją ze standardową wojną. Chodzi tutaj przede wszystkim o tempo rozgrywki oraz sposób, w jaki rozstrzygane jest zwycięstwo. Co bardzo ciekawe, w tej grze karcianej tak właściwie nikt się ze sobą nie pojedynkuje (co niejako nie współgra z samą koncepcją wojny). Cała zabawa polega tutaj wyłącznie na typowaniu tego, co wyciągnie krupierka na stół (to właśnie wyciągana przez nią karta przybiera miano jokera).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wojna plus to gra, w której mamy do dyspozycji wiele rynków na zakłady – mniej i bardziej ryzykownych, a zatem i takich, które pozwalają nam zyskać więcej i mniej na każdym z naszych zakładów. Jedno rozdanie w Wojnie Plus trwa dosłownie chwilę – przed rozdaniem mamy 15 sekund na zawarcie zakładu. Jeśli nie zdążymy, ten zostanie zawarty na kolejne rozdanie.

Warto wspomnieć, że w Wojnie Plus korzysta się ze standardowej talii kart, przy czym krupierka wyciąga po kolei karty z tej talii, aż do momentu jej wyczerpania. Oznacza to, że rozsądnym może się okazać śledzenie rozdania od samego początku i patrzenie, jakie karty zostały już wyciągnięte, a jakie dokładnie nie znajdują się już w talii. Oczywiście system aktualizuje kursy w zależności od prawdopodobieństwa wystąpienia konkretnej karty w kolejnej rundzie rozdania.

Przebieg rozdania w Wojnie Plus w TVBet

Wojna plus jest jedną z najbardziej prostolinijnych gier dostępnych w ofercie dostawcy TVBet w Polsce, a oferowanych przez polskich bukmacherów. Jedna runda rozdania w niej dzieli się na zaledwie dwie fazy:

  • Faza obstawiania – tutaj obstawiamy to, jaka karta pojawi się za chwilę na stole. Mamy do dyspozycji wiele rynków bukmacherskich, które opisujemy pokrótce poniżej.
  • Faza rozdania – w tej fazie krupierka ujawnia kolejną kartę z talii. Następuje rozwiązanie zakładów i wyłonienie zwycięzców.
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

Jedno pełne rozdanie w tej grze trwa jednak znacznie dłużej, gdyż kończy się dopiero w momencie, w którym każda karta z talii zostanie pokazana i obstawiona. Dopiero wtedy następuje przetasowanie kart i rozpoczęcie nowego rozdania. W każdym momencie na ekranie jesteśmy z kolei w stanie odczytać do tej pory odsłonięte karty, z podziałem na kolory.

Zakłady bukmacherskie w Wojnie Plus

Wojna Plus to gra, która obraca się wokół typowania, która karta zostanie pokazana w najbliższym czasie (włącznie z Jokerem). W związku z tym mamy tutaj do dyspozycji dość dużo rynków na zakłady. Jesteśmy w stanie postawić na to, że najbliższa karta będzie:

  • figurą, a zatem królem, damą, waletem albo jokerem – dowolną kartą przedstawiającą postać ludzką,
  • blotką, a więc kartą o wartości liczbowej, są to dość często pojawiające się karty (bo jest ich najwięcej),
  • kartą o określonym kolorze – do wyboru oczywiście czerwony i czarny,
  • kartą o określonym symbolu – do wyboru pik, trefl, karo oraz kier,
  • kartą o konkretnej wartości – do wyboru każda z wartości istniejących w talii.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jesteśmy w stanie obstawić jeden lub kilka rynków na nadchodzące zdarzenie. Możemy to zrobić za jednym zamachem, jednak musimy mieć na uwadze fakt, że usługa dodatkowa gier karcianych nie ma wsparcia dla kuponów akumulacyjnych. Mimo więc, że na podglądzie znajdzie się każde zdarzenie, po kliknięciu w przycisk odpowiedzialny za zawarcie zakładu tak właściwie powstanie kilka kuponów na tę samą rundę rozdania. Będą one niezależne – jeśli więc postawimy na kartę czarną i trójkę, jeśli wylosowana zostanie czerwona trójka, zgarniemy wygraną tylko za wskazaną przez nas wartość. Nie musimy więc wytypować każdego zdarzenia poprawnie – tak, jak to ma miejsce w typowych kuponach akumulacyjnych.

Bukmacherzy online – u którego można obstawiać Wojnę Plus?

Wojna Plus jest bardzo ciekawym urozmaiceniem bukmacherskiej oferty na legalne gry karciane, a jednocześnie jedną z tych gier, które szybko zyskały uznanie wśród odbiorców. Mimo że została wprowadzona stosunkowo niedawno, już teraz jest jedną z najchętniej wybieranych gier karcianych w ofercie popularnych bukmacherów. Co ważne, aktualnie jest dostępna wyłącznie u tych firm, które w swojej usłudze gier karcianych korzystają ze współpracy z firmą TVBet.

najlepszy bukmacher bez depozytu
STS to Polski bukmacher z najlepszą ofertą bonusową

Jako że Wojna Plus jest grą stosunkowo nową na polskim rynku, nie wszyscy bukmacherzy online w ofercie na gry karciane od TVBet posiadają już ją w swojej ofercie. Poniżej wypisujemy wszystkich tych, u których aktualnie można ją obstawiać.

  • Superbet – bukmacher dość młody, ale prężnie rozwijający się na terenie Polski. Jako że wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie, na które pracował na rynku rumuńskim (w obrębie którego działa już od 2009 roku), doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest posiadanie w swojej ofercie jak najszerszego wachlarza gier oferowanych w ramach usługi gier karcianych. Wojna plus znajduje się u niego już od jakiegoś czasu. Jest jedną ze świeżo wprowadzonych gier, która już teraz jest przez niego oferowana w atrakcyjnej formie podania, w standardowych kursach na polski rynek.
  • forBET – w ostatniej aktualizacji gier dostępnych w ramach usługi gier karcianych forBET wprowadził do swojej oferty właśnie Wojnę Plus i choć nie oferuje w żaden sposób lepszych warunków jej obstawiania (kursy są u niego standardowe), daje możliwość jej obstawiania w bardzo przyjemnej i niedawno przez niego odświeżonej szacie graficznej. Dzięki temu szybko można się odnaleźć w wielu możliwych do wyboru rynkach na zakłady, ale i błyskawicznie zawrzeć kupon.
  • Betfan jest jednym z liderów polskiego rynku bukmacherskiego. To zaś poniekąd zobowiązuje go również do bycia na bieżąco ze swoimi usługami dodatkowymi. Nowością w jego ofercie na gry karciane (jedną z kilku) już jakiś czas temu stała się wojna plus, która jest u niego oferowana na nieco lepszych warunkach kursowych. Choć różnice są dość niewielkie, osoby obstawiające na wysokich stawkach z pewnością będa w stanie je odczuć.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Decydując się na zakłady na wojnę plus i posiadając już swojego ulubionego bukmachera, który jeszcze nie posiada jej w swojej ofercie, warto albo założyć konto u innego operatora, albo też poczekać. Usługa gier karcianych jest bowiem jedną z najszybciej rozwijanych na polskim rynku. Jej rosnąca wraz z potrzebami klientów popularność sugeruje, że nowe gry stale będą pojawiać się w jej obrębie. Wojna Plus w końcu więc zawita do wszystkich operatorów. Zwłaszcza patrząc na to, jak dużą popularnością cieszy się wszędzie tam, gdzie już w tym momencie jest.

Pamiętajmy, że najlepsi bukmacherzy online korzystający ze współpracy z TVBet proponują dostęp do dokładnie tej samej transmisji i identycznego systemu obstawiania. U każdego więc można sięgnąć po zakład przy użyciu jednego kliknięcia i po dokładnie te same rynki bukmacherskie. Różnić mogą się jednak delikatnie kursy, przez niektórych bukmacherów lekko podrasowane. Jeśli więc podejmujemy decyzje o wyborze buka do obstawiania wojny plus, spójrzmy na inne elementy jego oferty. Znaczenie ma między innymi jego oferta bonusowa, która nie zawsze jest możliwa do wykorzystania właśnie w zakresie gier karcianych. Duże znaczenie mogą też mieć metody wpłat środków i wypłat ewentualnych wygranych – w końcu w grach karcianych korzystamy z tego samego salda, co przy obstawianiu standardowych dyscyplin sportu. Tak samo dysponujemy więc znajdującymi się na nim środkami finansowymi.

5 / 5. Ocen: 6

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna