Wojna w TVbet – czy to popularna gra karciana w Polsce?

Gry karciane stanowią jedną z najnowszych usług u polskich bukmacherów – wciąż pionierską i niepowszechną, bo oferowaną wyłącznie przez wybranych z nich. Stały się więc kolejnym polem, na którym owi bukmacherzy starają się ze sobą rywalizować. Większość spośród nich symulacje gier karcianych, których typowanie umożliwia, czerpie od TVBet – dostawcy uznanego na scenie zakładów wzajemnych i choć oferuje on dostęp do mnóstwa różnych ich rodzajów, polscy operatorzy zdecydowali się na implementację zaledwie trzech spośród nich. My w tym poradniku skupimy się na wojnie.

tvbet wojna jak grać
Gra karciana Wojna – Tvbet dostawca w Forbet i Betfan

Typowanie gier karcianych od TVBet u polskich bukmacherów

Już na początku warto wyjaśnić, że polscy bukmacherzy nie pozwalają na granie w gry karciane – te są domeną kasyn, działalność których jest znacząco ograniczona przez ustawę hazardową. U bukmacherów możemy je za to obstawiać, co przypomina typowanie jakichkolwiek klasycznych sportów, a w szczególności tych wirtualnych. Rola bukmachera jest prosta: zamieszcza on w obrębie swojego serwisu transmisję symulacji rozdań na żywo, a od siebie dodaje do niej opcje bukmacherskie, zmieniające się na żywo w czasie ich trwania.

Większość polskich buków po transmisje rozdań w symulacjach gier karcianych sięga do oferty TVBet, który słynie ze swojego profesjonalizmu w ich dostarczaniu. Zatrudnia prawdziwych krupierów (a częściej krupierki), którzy są odpowiedzialni za przebieg każdej z gier – na żywo tłumaczą zasady i dają dostęp do opcji bukmacherskich, po które możemy sięgnąć. Wszystko zostało przygotowane w atmosferze profesjonalizmu, w doskonały sposób oddającej klimat rodem z kasyna.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie wojny w grach karcianych od TVBet

Typowanie wojny od dostawcy TVBet u polskich bukmacherów powinniśmy rozpocząć od rejestracji własnego konta w obrębie serwisu głównego któregoś z nich – usługa gier karcianych właśnie z niego korzysta. Przy jego zakładaniu pamiętajmy wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego, który zoptymalizuje posiadany przez nas budżet, a z którego środków możemy korzystać również w obrębie gier karcianych. Tuż po rejestracji, powinniśmy doładować własne konto – od kwoty pierwszego depozytu często zależy ilość darmowych środków pozyskanych w ramach bonusu powitalnego. Koniecznie zwróćmy na to uwagę.

Tak przygotowani, możemy już wejść w obręb gier karcianych TVBet i wybrać grę w wojnę (uruchamianą domyślnie).

Same zasady gry w wojnę w TVBet odpowiadają tym znanym z rzeczywistości (dostawca nie miał tutaj wielkiego pola do modyfikacji). Jedno rozdanie podzielone jest na dwa etapy, przed każdym z których możemy typować – najpierw obstawiamy przed zobaczeniem jakiejkolwiek karty, a potem – po ujawnieniu tej należącej do gracza (pojedynek toczy gracz z krupierem). Typować możemy:

  • Wynik rozdania – wygraną krupierki lub gracza albo wojnę (remis);
  • Wygrywający układ – kolor karty krupierki lub gracza, który okaże się wygrywający.
  • Kolor – kolor karty, która za chwilę trafi na stół (nie ma znaczenia, czy będzie zwycięska).
  • Barwa karty – barwa karty (czerwona / czarna), która za chwilę trafi na stół.
tvbet wojna betfan bonus
Gry karciane z darmowym bonusem w Betfan online

Inne gry karciane z oferty TVBet u polskich bukmacherów

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, TVBet jest usługodawcą, który oferuje bukmacherom możliwość sięgnięcia po mnóstwo gier karcianych znanych nie tylko z profesjonalnych kasyn, ale i rodzinnych posiedzeń przy talii kart, pubów czy mniejszych lokali nienastawionych na hazard, a na zdrową rywalizację. Bukmacherzy z Polski zdecydowali się obecnie na sięgnięcie po trzy gry:

  • wojnę, którą dogłębniej opisaliśmy powyżej,
  • pokera, uchodzącego za najbardziej znaną grę karcianą na świecie,
  • blackjacka, królującego na spółkę z pokerem w kasynach internetowych i stacjonarnych.

Z uwagi na rozwojowość całej usługi, można się spodziewać, że kiedyś w obrębie oferty polskich buków pojawi się wiele więcej propozycji związanych z innymi grami.

Gdzie obstawiać wojnę i inne gry karciane od usługodawcy TVBet?

Na ten moment zaledwie dwóch polskich bukmacherów pozwala na sięgnięcie po usługę gier karcianych od dostawcy TVBet. Obaj wychodzą naprzeciw oczekiwaniom większości typerów, integrując ją z ich głównym kontem bukmacherskim. Jeżeli więc już kiedyś u nich typowaliśmy, nie będziemy potrzebowali osobnego konta.

Betfan – wojna i inne gry karciane od TVBet

Jako jeden z najkrócej działających bukmacherów na rynku, Betfan musi przyciągać do siebie graczy innowacjami – a jedną z nich są gry karciane od TVBet, które bardzo szybko stały się w naszym kraju popularne. TVbet w Betfan jest udaną usługą, którą typerzy natychmiast polubili. Nowych typerów zachęca porządnymi bonusami powitalnymi, a stałych – dobrze zaprojektowaną aplikacją mobilną i stabilnością całej usługi.

forBET – wojna i inne gry karciane od TVBet

forBET do gier karcianych, w tym i wojny, podchodzi bardzo na poważnie, dając dostęp do dedykowanego im rankingu typerów, w którym pula nagród sięga 10 tysięcy złotych miesięcznie. Sam w sobie bardzo dba o stabilność całej usługi, ale też o szybkość typowania i wykonywania umożliwiających je operacji na koncie (w tym dokonywania wpłat). Daje też dostęp do dobrze działającej aplikacji mobilnej, pozwalającej na typowanie gier karcianych „w biegu”.

0 / 5. Ocen: 0

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Legalny poker w Betgames STS

spot_img

zakłady bukmacherskie

tvbet

poker online, blackjack, wojna